PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskisehirde rc durumu

Ceron
10-11-2007, 17:39
Arkadaslar oncelikle hepinizi saygi ve sevgiyle kucakliyorum. Ismim Oguz. 21 yasindayim, Eskisehirliyim ve Dumlupinar Insaat Muh. 3. sinif ogrencisiyim.

Araniza yeni katiliyorum bir mahsuru yoksa :) Su anda Eskisehirde RC durumu nedir? Devamli bir katilim var mi ve periyodik olarak toplaniyor musunuz?

mail ve msn adresim oguzz_a@msn.com..

saglicakla kalin..

burakk7
10-11-2007, 20:17
oguz seni msnime ekledim. bu saatlerde sitede eskişehirli benden başka çok fazla olmaz:D burakkaraman77@hotmail.com düzenli olarak hava şartları elverdiğince buluşmalarımız devam ediyor. pazar günleri organize sanayi bölgesinde çok geniş bir asfalt alanımız var. yaklaşık olarak 10 kişi toplanıyoruz. ama bu sayı genelde 15leri buluyor yavaş yavaş tabi. aramızda görmek isteriz senide. eğer bu pazar yani yarın gelmek istersen saat 11de eczacılık kapısının çağrazındaki migrosun önünde buluşup gidiyoruz. binek arabası olmayan (benim gibi) arkadaşlarımız abilerimiz ordan alıyor. msnden konuşabiliriz.
saygılar.

aceven
11-11-2007, 17:28
aramıza hoşgeldin ceron kardeş. burakın dedigi gibi her hafta buluşmalarımız gerçekleşiyor ve çok güzel anlar geçiriyoruz. senide aramızda görmek isteriz. dah fazla ayrıntı için bize msn den ulaşabilirsin. görüşmek üzere.

Ceron
11-11-2007, 17:42
tesekkurler sagolun.. burak daha detayli bilgi werdi sagolsun. bu hafta gelmeyi isterdim ancak wizelerim basladi. en kisa zamanda toplanir tanisiriz insallah..