PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : eskişehir büyük toplantı

nascar
27-01-2008, 22:26
;)merhaba arkadaslar ben görkem eskişehirdeki bütün rc cilerin hepsini büyük bir toplantıda bulusmamızı istiyorum gercekten süper olur toplu bir yarıs vb. yapabiliriz ben bu rc olayına yeni basladım tam olarak 15 ocak 08 tarihinde basladım tam bi hafta arabamı süremedim benzin vb. yoktu ve cok iyi bilmediğim için bir takım yardıma ihtiyacım oldu bunuda sağladım tam 27 ocak 08 tarihinde arabamı sürdüm 4 tane araba vardı güzel yarıslar vb yaptık ve hep beraber böyle birsey yaparsak cok güzel olur diye düsünüyorum

BANA:gorkem@erfaltd.com adresindende ulasabilirsiniz (mail,msn)
veya:hobby_rc_@hotmail.com msn adresimdende ulasabilirsiniz

aterkut
27-01-2008, 22:49
dostum eskişehirde büyük buluşma hep var zatende sen nerdesin???

biz eskişehirde toplanınca 20 araç falan oluyoz, forumdan takip edersen buluşma resimlerimizi falan görürsün...

siz diğer 4 arkadaş nerdesiniz, hiç duymadık sizi???

eskişehir sayfasında kendinizi tanıtırsanız, o dediğin ve istediğin büyük buluşmaya katılırsınız

nzferby
27-01-2008, 22:53
Evet görkem atilla haklı yaklaşık 10 aydır düzenli buluşmalar zaten oluyor her pazar (yarışlar vb.....) Bazen özel buluşmalarda oluyor biz sizi hiç görmedik duymadık:D bu 4 araba neredeydi nerede yarıştınız anlat bakalım biraz..

modexl
27-01-2008, 23:35
ya havalar güzel olsada F-5 uçağımla katılsam ..nitrolarım istanulda kaldı :)

modexl
27-01-2008, 23:36
ya havalar güzel olsada F-5 uçağımla katılsam ..nitrolarım istanbulda kaldı :)

burakk7
27-01-2008, 23:57
valla birileri bizden habersiz buluşma yapmış atilla ve nazif abilerim durum bu :D görkem seni msne ekledim. 4 kişiyi merak ettik ;) biz yaklaşık 10 aydır nazif abimin dediği gibi düzenli olarak pazarları buluşuyoruz. min 4-5 kişi olur güzel havalarda 20lere çıkar ama sizi hatırlayamadık.

burakk7
27-01-2008, 23:59
seni msnime ekledim kabul edersen konuşabiliriz.

nascar
29-01-2008, 11:14
:)arkadaslar ben bu rc işine yeni girdim diğer 3 arkadası kesinlikle tanıyosunuzdur ben onlardan araba hakkında yardım istedim 3 kişi geldiler ben dahil 4 kişiydik yarışıda organize sanayide bi tanıdığımızın fabrikada yaptık bu pazargünü toplantı olursa katılmayı düşünüyorum ....:)

nascar
29-01-2008, 11:15
ya bu arada siteye nasıl video resim yüklüyorum biri bana yardımcı olabilirmi fabrikadaki vidyoları yükleyebilirimde:)

nascar
29-01-2008, 11:28
evet arkadaşlar mustafa abinin - 27 ocak 2008 buluşması ( 1 2)
Mustafa B. - bu linkinden resimleri ve videoları bulabilirsiniz onlarla yarıstık ya ben bu arada hava filtremi kaybetdim eskişehirdede bulamadım ben erkan abiye sormustum elyapımıda bişiler olur demişti bi süreliğine oraya bişiler sarsam ulur demi hava dısında baska bisey girmicek sekilde.:agla:

ilkdem26
30-01-2008, 01:41
arkadaşlar bende gelmek istiyorum amötör olarak çok radyo kontrollü araç kullandım ama artık yakıtlıya geçmek istiyorum

aceven
31-01-2008, 19:30
ilkdem merabalar senide aramzda görmek isteriz dönem tatili nedeniyle şu an samsundayım ama ordaki bilerimizle buluşma şansın olabilir görüşmek üzere.

viaconme
31-01-2008, 19:55
Eskişehir'den tişört alacak HRC üyemiz yok mu ?

aterkut
31-01-2008, 23:18
Mustafa B. - bu linkinden resimleri ve videoları bulabilirsiniz onlarla yarıstık ya ben bu arada hava filtremi kaybetdim eskişehirdede bulamadım ben erkan abiye sormustum elyapımıda bişiler olur demişti bi süreliğine oraya bişiler sarsam ulur demi hava dısında baska bisey girmicek sekilde.:agla:

aman gözünü seveyim yenisin bu işte hemen aracını bozma...

sakın hava filtresi yerine çaput falan sarmaya kalkma...

eğer sabırsızsan ve çok lazımsa gel ben sana vereyim emaneten filtre...

motoru yersin alimallah...

aterkut
31-01-2008, 23:20

aman gözünü seveyim yenisin bu işte hemen aracını bozma...

sakın hava filtresi yerine çaput falan sarmaya kalkma...

eğer sabırsızsan ve çok lazımsa gel ben sana vereyim emaneten filtre...

motoru yersin alimallah...