PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : slm lama v3 mü alayım lama v4

SPECIES
06-06-2008, 12:16
lama v3mü alayım lama v4 mü bi yardım edin hangisi daha iyi we fiyatlar nedir ben izmirde oturuyorum satan warsa alabilirim fiyattada yardım lütfen

yellowaircraf
06-06-2008, 12:21
http://www.hobbyrc.com/forum/showthread.php?t=28311

Bu linkteki delphi911 arkadasimizin karsilastirmasini okuyun, size faydasi olacaktir.

yurtdisi icin www.miracle-mart.com u oneririm.
Ya da forumun satis ilanlarina bir goz atin...

SPECIES
06-06-2008, 12:24
teşekür ederim ilanlara bakıcam ama yardım etmek isteyen arkadaşlar edebilirler

yigit71
06-06-2008, 23:29
Ben de izmirdeyim.10gün önce yurt içinden lama v4 aldım tabii yedek parçalarınıda sipariş ettim.Gayet memnunum.

SPECIES
07-06-2008, 09:44
yardımlarınız için çok teşekürler

crayzcom
11-06-2008, 00:01
arkadasım lama 3 daha iyi olduğu söyleniyor 2 servo olayı gibi tabi dezavantajlarıda var aynı lama 4 de olduğu gibi biri lama 3 ü çok överken diğeri lama 4 ü övüyor yaşayıp görmedende birşey söylemek en azından benim gibi tecrübesiz biri için ne kadar doğru bilemiyorum. az çok birbirine aynı prensipde çalışan en iyi başlangıç helileri görünüşüne göre karar verip ona göre al derim ben lama 4 aldım bilmiyorum çünkü başından beri lama 4 aradım lama 3 ile ilgili yazıları gördüğümde ne düşünürdüm onuda bilemiyorum burda karar senin fiyatları özellikleri birbirinden aynı lama 3 ün artıları sanki biraz daha fazla gibi görünüyor ama bunu bizim gibi yeni başlayan biri anlayabilirmi bilemiyorum ama şu ir gerçek 4 kanallı bir model yetmeyeceği kesin benim gibi 6 kanallıya geçişi kesin gözüyle bakıyorsan eğitim amaçlı 2 sinden birini al çokda kafanı bunaltma inanki bir noktadan sonra yazılan hiçbir şeyi anlamıyorsun

crayzcom
11-06-2008, 00:04
son olarak 10 kusurdan fazla hjeli modeli kullanmış bir arkadaşla tanıştım lama 3 yerine lama 4 ü öneriyor diyorum ya herkezin bir başka tercihi var ama onunda söylediği bir sey var lama 3 + sı olan bir model olabilir ama başlangıç için acemi kullanıcıya daha iyi hitap edecek daha kolay alışabileceği model lama 4 diyor şimdiden kolay gelsin diyorumya acemi için konuşmak kolay yani ben :D