PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Etkinlik ???

outletim
06-07-2008, 16:19
merhaba Arkadaşlar ... Bu Araçlar Hakkında Hiç Bir Bilgimiz Yok Ve Ankarada Bir Alışveriş Merkezınden Yazıyorum Bu Yazıyı Biz Bi Yarış Düzenlemek Istiyoruz Neler Yapmamız Gerekli Gerekli Açıklamayı Yaparsanız Sevinirim ... Ve Nerden Bulabiliriz Sizin Gibi Yarış Severleri.. Ilginizden Dolay Teşşekür Ederim..

dachosen
06-07-2008, 16:30
mesela nası bir yarış.onroad yarışlarımı offroad yarışlarımı biraz daha açabilirmisiniz?

nuhs
06-07-2008, 17:04
Duzenlemek istediginiz yarislar hakkinda. niteligi.katogorisi ve amacini yonetime detayli olarak mail atin ve size ulasabileceyimiz irtibat numaramalarinizida maile ekleyin sizlere donus yapilacaktir.saygilar

hizir
08-07-2008, 13:49
Yarış düzenleyelim düzenlemeye de, arkadaşların dedikleri gibi araçların sınıfları kategorileri farklı farklı olduğu için düzenlenecek yarış da farklı olacaktır.
Model araçlar, onroad ve offroad olarak ayrılırlar bunlarda kendi içlerinde elektrikli ve yakıtlı şeklinde birdaha ayrılıyorlar. daha sonra yine bir ayrım ölçeklerine göre.
onroad araçlar için temiz zeminli, tutunmanın yüksek olduğu pist gerekli, o piste viraj ve gerekli uygulamaları yapmalısınız. onroad pist şekillerini google dan aratarak bulabilirsiniz. offroad yarışlar ise toprak pistte yapılan yarışlardır.
diyelimki onroad yarışı düzenleyeceksiniz, hangi sınıfta olacak bu yarış elektrikli mi yakıtlı mı?
elektrikli ise ölçek 1/10 olacak, diger ölçekler de araç bulunma şansız az olur.
yok yakıtlı yarışı düzenleyecegiz diyorsanız bu sefer ölçekler 1/5 , 1/8, 1/10 şeklinde.
yerinizin büyüklügünü bilmeden, organizasyonunuzun durumunu bilmeden daha fazla yönlendirme zaten yapılamaz.
daha fazla bilgi için görüşmek isterseniz özel mesaj gönderin. yardımcı olmaya çalışırım.

Saygılarımla,

hajji
09-07-2008, 18:38
AVM de düzenlicekseniz en güzeli Drift yarışları. Herhangi Kapalı bir otoparka Drift Pisti kurularak Elektrikli Onroadçıları toplyabilirsiniz . Bana özelden ulaşırsanız bende ankaradayım yardımcı olurum size