PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : falcon 3d alsam mı?

XxBLUEYESxXX
23-08-2008, 02:00
herkese merhabalar.çok özür dilerim.üst üste konu açmayı sevmiyorum.ve bu yüzden sizlerden azar işitmek istemiyorum:)

bu ürün çok hoşuma gitti.banada uygun geldi. ne dersiniz? siz büyüklerimden bilgi almak istiyorum. lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden herkese çok teşekkürler...

ürün: FALCON 400
ürün burada:
http://urun.gittigidiyor.com/6-KANALLI-ODULLU-HELIKOPTER-FALCON-3D_W0QQidZZ11906921#aciklama

ben ürünü burada buldum.başka yerlerden bulabilirmiyim?adresleri verirseniz sevinirim...

yellowaircraf
23-08-2008, 02:21
Ilk heliniz mi olacak bu?

XxBLUEYESxXX
23-08-2008, 10:43
Ilk heliniz mi olacak bu?
daha önceden belirtmiştim.daha önce 2ch 4ch kullanmıştım.arkadaşımda 6ch görünce hemen el koydum.bir kaç uğraştan sonra kullanmayı öğrendim.tabikide sizin yayınlamış olduğunuz tekniklerle öğrenmeye başladım.ama arkadaşım heliyi benden alınca bende mecburen bir tane almak zorundayım.Derslerim yarım kaldı HOCAM:confused:

borazengin
23-08-2008, 12:03
bu heliyi forumda kullanan arkadaşlarımız var ancak konular içinde bu heli ile ilgili tam anlamıyla bilgi verildiğini görmedim. benim bu heliler de bir şey dikkatimi çekti gerek 400 gerek 400 SE ikisin de de pil 1300 mah yani çok düşük ve ESC 18A. normalde bu boyut helilerde 25A civarı olan ESC burda 18A. bu özellikleri düşündürttü. ayrıca bu helilerin gyrosu head lock gyro. bu güzel yanı.

yellowaircraf
23-08-2008, 12:32
Heli kotu durmuyor ama borazengin arkdasimizin ESC ve pil hakkinda soylediklerine katiliyorum. Ayrica yedek parca durumunu da bir dusunun derim. Yedek parca ihtiyaciniz oldugunda nereden bulacaksiniz?

DyaVoL
23-08-2008, 16:51
Ewet cenk Abi Doğru söylüyor yeden parça sorunu oalbılır bende

1. Esky Honey Bee King 2
2. Esky Belt Cp

İkisinden birini alın bence yedektede sorun yaşamazsınız benım fıkrımce

serkan8848
23-08-2008, 22:42
yedek parça olarak thk bu ihtiyacı karşılıyor.istenilen yedek parça lar var.bende 400 se 3d var.alırken bir yıgın yedek parçada magazada vardı.tabi ilgili şubelere yinede bir sormak lazım.diğer konu ise pil gerçekden çok düşük mahlı ve esc.onu daha kuvvetli pil ve esc ile desteklemek lazım.yoksa pat diye iniyor yere.kızaklar çok sert plastikden yere sert inişlerde ve vuruşlarda kırım geçirebilirsiniz (ben geçirdim kızak kırıldı o yüzden diyim dedim)ana karbon pallerin keskin bıçak kısımlarının içleri boş.onlarda bir yere sürter yada çarparsa kırılmasa bile bıçak kısmı açılıyor ;)
bunlar haricinde 3d de gerçekden iyi bir heli.iyi bir pil ve esc ile tavsiye edilir.fiyatıda gayet makul.530 ytl ye aldım ben