PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehir İÇİN bir pist yapmaya NEDERSİNİZ...

İnfinity_DREAM®
22-03-2005, 19:22
selam eskişehirliler bence bizim burayada bir pist yapalım off-road ve on-road

penny sen nedersin bu işe ben yapalım derim niye bakarsınız eskişehir sayımız az olabilir ama yarın bir gün bakarsınız bir çok farklı katılımcı olabilir nedersiniz.. arkadaşlar..

mesela eskişehir havacılık müzesi yolları on-road için mükemmellll:eeeeyoo:

yada tepebaşı ssk hastanesi altında paten pisti ;oleeea:
tabi bunlar sakaydı ama bizim burası içinde yarınları düşünerek mutlaka bir çalışma yapalım derim arkadaşlar.:eyweyw:

Off-road pistine gelince çok mükemmel yerler var yapılabilecek..

Penny
22-03-2005, 19:45
şimdi ercihan pist işi kolay bi iş deil. ilk başta bi hepimiz bi toplanalım tanışalım rc olayını halledelim derim. eskişehirde pisti yapabilirz ama zor bi olay pist yapmak. en azından on-road pisti çok zor olur çünkü asfalt yer lazım bide boş olacak :) ama gokart pisti yaparlarsa orada kullanabiliris.
bide alper (roadwarrior) arkdaşımız anadolu sivil havacılıkta okuyo onun bize yardımı olabilir.

İnfinity_DREAM®
22-03-2005, 22:28
tamam arkadaşım bencede bu işi buluşup karalaştırmak lazım bencede uygun olanı bu

!Amorfy.BaRoS+
23-03-2005, 14:46
Arkdaşlar prof bir pistin maliyeti çok fazla bence go kart pistlerinde ihtiyaclarınızı gideriniz offroad pisti ise bence yeterli sayıda olursa hemen başlayın :)

roadwarrior
23-03-2005, 15:18
Pist konusunda benim de bir takım düşüncelerim var.On-road pisti gerekli , off-road için piste gerek yok bence ama tabii siz bilirsiniz onu da yapalım derseniz ben her zaman varım , para ve vakit konusunda da sıkıntı çekmem.

Pist işini birgün buluştuğumuzda tam anlamıyla konuşuruz ilk önce modelciler artsın.

penguen
23-03-2005, 17:12
beyler az önce gökhan'a da nlattım polatkan tsk yurdunun orada potansiyel bir on-road pisti var. çocuk parkının etrafını asfalt ile çevirmişler. 10-15 metre uzunlukta düzlükleri ve 2-2,5 metre genişliği var. benim gözüme çok hoş gözüktü. iyi bir alternatif.:eyweyw:

Penny
23-03-2005, 18:20
rc ler gelsin bi test sürüşüne çıkarız orda. bende savage i ayakladırayımda bi test edelim bakalım.

İnfinity_DREAM®
23-03-2005, 22:51
ya arakdaşlar bence bu işi buluşunca kara vermek dah iyi olur benim görüşüm ama eskişehirde rc cilerin sayısı arttıkça mutlaka pist ihtiyacı doğacaktır .

unalsel
24-03-2005, 13:22
Belki pist olursa rcler artar, bu yönden de bakmak gerekir. :)

Penny
24-03-2005, 14:18
Pİstten Çok İnsanlar Rc Lerİ GÖrdÜkÇe Kullananlari GÖrdÜkÇe Almak İsteyebİlİrler. EskİŞehİrde Bİ Ara Tek BaŞima Kullanirken Okdar Çok İnsan Gelİodukİ Yanima. Bİraz Grup Olduktan Sonra Beraber Kullanmaya BaŞlayinca Sanirim Sayimiz Artmaya BaŞliyacaktir. :)

roadwarrior
25-03-2005, 14:35
Haklısın gökhan , arabaları alıp cıkmak gerek sokağa...

!Amorfy.BaRoS+
25-03-2005, 16:28
Kesinlikle motor sesinin duyanların hatta biraz araba hayranları vhemen türbünleri oluşturmaya başlıyorlar aha bide böyle Uzay aracına bakar gibi yolun ortasından gelip arabaya bakanlaryokmu yurdum insanı hepsine olabildiğince yardımcı olun :) bu arada bir bilgi bir pistin maliyeti yaklaşık 100.000 DOLAR yani büyük bir rakam aşşagı yukarı fiyat.Varolan pistlere daha fazla gitmek bence en iyi çözüm...

Penny
25-03-2005, 17:58
:) Evet BÜyÜk Bİr RakammiŞ. Ama Pİst İÇİn DÜŞÜncemİz Anadolu Univ. Sİvİl Havacilikta Olan Bİ Yerde Okula Yaptirmak Amacimiz :d Umarim BÖle BİŞey Yapabİlİrİz.

devrimg
11-03-2007, 15:38
ya siz nerdesiniz :)...
bende rc alıcam ..geçen gün bi arkadaş aldı bende en kısa zamanda alıyorum fakat bu işler tek başına zevkli olmuyo...
dediiniz gibi beni yakında doktorlarda felan görebilirsiniz :)...
siz az diyorsunuz ama okadarda az deil eskişehirde bu işe merakı olan...
burası öğrenci şehri dikkatinizi çekerim :)...
bişeyler yapalım dien arkadaşlar varsa eklesin...
msn : devrimgunaydin@hotmail.com

aceven
12-03-2007, 10:58
arkadaslar bende sivil havalacılık öğrencisiyim ve galiba bende kısa zamanda bir rc alma ihtimalim var bence yapmamız gereken siz rc sahiplerinin potansiyeli yüksek olan yerlerde toplanıp rc şov yapmanız mesela benim bir onerim hafta içi 11:30 14:00 arası anadolu üniversitesi yunus emre kampüsündeki migrosun yanında bir otopark var orda bütün gencler çimenlerde otururken siz araclarınızı getirip orda gösteri amaçlı bişeler yaparsanız kısa zaman içinde sayımız katlanarak artar. belki aynı şey osmangazide gene öğlen arasında da gerçekleştirilebilir. onun dışında şu anki eskişehir rc cilerinin toplanmasıda bence gerekli benim şu an bir rc aracım yok ama gözümle görüp sizinle tanışıp bu işe daha bilgili girmek isterim şahsen...

muzafferft
20-03-2007, 21:28
MERHABALAR;

ESKİŞEHİRDE RC PİSTİ FİKRİ GÜZEL,,O ZAMAN ESKİŞEHİRE GELDİĞİMDE RC MİZİ GETİRELİM BİRAZ DRİFT YAPALIM ŞÖYLEE.......

GENELDE ON ROAD MI KULLANIYORSUNUZ YOKSA OFFROAD MI?

YENİ YAPILAN CARREFOUR UN ÖNÜ NASIL MÜSAİTMİ ZEMİN DÜZGÜN İSE SÜPER DRİFT YAPILIR.....

BANA muzaffer@mcmgrup.com.tr dan ulaşabilirsiniz

Ceron
10-11-2007, 17:18
selam arkadaslar. yanlis hatirlamiyorsam carrefour un onu (cevre yolu tarafi) musait.. baska bir alternatif sunayim, bursa yolunda cig borek ewinin oralara go kart pisti acildi ve gordugum kadariyla cok fazla bi dolulugu yok. oraya gidip birseyler ayarlanablir. ben kutahyada okuyorum, yaklasik her hafta sonu eskisehirdeyim. toplantilariniza cagirmanizi istiyorum mumkunse. oguzz_a@msn.com mail ve msn adresim..
saglicakla kalin..

Charger_
30-01-2009, 20:10
Bende Eskişehir'liyim de Offradlar yakıtlı olması şartmı :hımm:

Risk
30-01-2009, 20:31
10-11-2007

30-01-2009

Dikkat ederseniz konu güncelliğini yitirmiş.

gsracing
12-02-2009, 16:18
evet eskişehirde on-road pist potansiyeli yok ben sokak aralarında kullandım aracımı.pist düşüncesi mükemmel olur bence gözüme çarpan bi yer göremedim ama

KarGoManiA
14-02-2009, 12:54
Ogü'de kulüp kurulsa ufak bir alanı kullanmamıza izin verirdi okul

aceven
14-02-2009, 14:25
arkadaşlar şu konulara yazmadan önce bi son post tarihini okusanız iki üç senelik eski konuları canlandırmasak diyorum artık....

scania-kaan
26-03-2009, 22:28
yazlari 3 kisi bizde variz eger hesaba katarsaniz ??

aceven
27-03-2009, 10:05
ohhooo millet dinlemiyoki arkadaşlar konuların tarihine bakın bi mesaj yazarken konu çok eski lütfen

Enewwss
27-03-2009, 10:06
kızma adem abi tamam :D

ama pist olsa o köylülerden de ineklerden de kurtulsak ne hoş olur demi :D