PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : traxxas nitro vee konusunda yardım

modelci54
20-06-2006, 23:03
merhaba arkadaşlar traxxas nitro vee aldım bi tane bildiğiniz üzere en basit gp teknelerin başında gelir bence başlangıç içiğn en iyi modellerden fakat ben bu aletin pervanesini kırdım bu konuda sizlerden yardım istiyeceğim 15 lik motor var üzerinde tekne standart yani bu alete nasıl bir pervane takabilirim nereden temin edebilirim bana yardımcı olusanız sevinicem şimdiden teşekkürler

bonzipower4
21-06-2006, 09:03
Cevat Bey bana sorsaydın yardımcı olurdum. Aşağıdaki linkde nitro vee ye ait propellerı bulacaksın

http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXJD83&P=M

modelci54
22-06-2006, 10:29
çok teşekkür ederim bahadır bey fazla soru ile başınızı ağrıtmak istememiştim çok saolun tr de satan bi firma yokmu ben tr den almak istiyorumbu konuda bi yardımda bulunursanız çok sevinicem

bonzipower4
22-06-2006, 11:27
Türkiye de eskiden Ankara da Yıldız semtinde moviepol sinemasının altında küçük bir hobby mağazası vardı ama kapandı orası. Traxxas parçaları geliyodu oraya. Açık olsa alır yollardım ama değil ne yazıkki. Bence aynı ölçülerde pervane Formulamodel de bulunabilir. Oraya bir danışın bence.
Ya da towerdan sipariş verecek bir arkadaşa rica edebilirsiniz sonuçta 5 dolarlık bir malzeme.

modelci54
22-06-2006, 22:44
ok formula hiç aklıma gelmemişti oraya bi sorayım bakalım tekrardan teşekkürler