PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Traxxas Vee yardım

uur
18-04-2007, 00:07
selam arkadaşlar bu aralar traxxas vee ilgimi çekmeye başladı.doğrusu birtane almak istiyorum.yanılmıyorsam suda motor istop ettiğinde elektrikli motorla gidebiliyor veyada marş basabiliyor buda baya cezbedici:D eğer içinizinde kullananlar varsa görüşlerinizi almak isterim.bu arada almanyada alabileceğim bir hobbyshop bilenler bana özelden yazbailirmi? evet arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum....:D

uur
20-04-2007, 20:58
arkadaşlar aranızda butekneden kullanan yada bana yardımcı olabilecek kimse yokmu???:S

dj rota
20-04-2007, 23:52
ben yardımcı olabilirim msn muzaffer_bilildurgan@hotmail.com

ZEUS34
21-04-2007, 21:49
uur, evet kıyıya dönmek için elektrik motorunu kullanabiliyorsun ama yavaş yavaş ve receiver pilinin yettiği kadar.
belki başlangıç teknesi olarak düşünüyorsan olabilir ama hiç fazla umutlanma.
Hızlı vs. değil. Dalgaya gelmiyor.

uur
21-04-2007, 22:10
haddi ya:S videosunu izledim baya tatmin ediciydi.hatta videoda teknenin motor istop ediyodu ve suyun ortasında tekrar çalışıyodu (yada bana öle geldi)yanılmıyorsam bu teknelerde arabalarda olduğu gibi kavrama olayı yok dimi.peki bana hızlı motoru sorunsuz çalışan ve yedeğini bulabileceğim bir tekne tavsiye edebilirmisiniz (yani birazda ucuz:D).bide merak ettiğim gölün ortasında motor istop ederse naapıosunuz tekneci arkadaşlarım çok merek ediyorum:D:D

ZEUS34
22-04-2007, 22:40
Urr,
Video'da izlediğin gibi "Return to Shore" özelliği ile kıyıya dönebiliyor ama yavaş ve Reciver pilinin yettiği kadarıyla.
Genelde yanımızda şişme, kürekli bot oluyor. Bazı daha deneyimli arkadaşlar ise çekici veya itici olarak elektrikli tekneler kullanıyorlar. Zaman zaman rüzgar ve akıntıyı baştan dikkate almak bile çok işe yarıyabiliyor.

uur
24-04-2007, 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=bqGYU7q1IKo izlediğim ve beni cezbeden video buydu isterseniz bir bakın derim.eğer yavaş dediğiniz böyleyse benim için gayet tatmin edici.ama bu alet böyle bişe değil diyorsanız yorum yapabilirsiniz:D

mustafakeskin
22-07-2007, 23:57
daha önceden de elimde proboat black jack vardı. şimdi birtane de traxxas vee aldım. güzel düşünülmüş traxxas teknolijisi. motor stop ettiğinde üzerindeki elektrik motoruyla kıyıya geliyor. ama hız isteyen arkadaşları ne kadar tatmin eder bilemiyorum. diğer taraftan keskin dönüşlerde harika. kamaranda keskin dönüşlerde batabiliyor.