PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Blackjack 55 On Sag Burun Catladı :( Ne Yapabılırım

egurtanyel
04-04-2008, 21:43
ARKADASLAR BONETTYLE BERABER BLACKJACK 55 IN RODAJINI YAPARKEN MAKINENIN ON SAG BURNUNU CARPTIK VE CATLAK WAR TEKRAR FIBERLE VE YA HERHANGI BIR MADDEYLE ONARABILIRIMIYIZ ACIL YARDIMINIZA IHTIYACIMIZ WAR...:confused:

Uzi
05-04-2008, 23:46
Fiber tamirlerimizi Serkan bey yapmaktadır.Herhangi bir fiberciye götürmeniz sorununuzu çözebilir ama bu işe gönül vermiş birine yaptırmak ve destek olmak daha iyidir,takdir sizin tabi...
Çatlak halledilir,önemli olan çatlak kısmın bastırıldığı zaman yerinden oynamamasıdır.Eğer oynamıyorsa Aydos ta epoksi ve gerekli malzeme ile hallederiz.Benim teknenin yanınada mono çarptı ve delindi.Gerekli malzeme yanımızda olsa orda hallederdik...

oliviera
20-03-2009, 00:39
dostum fiberciye falan ihtiyacın yok bende kyosho c1 cat lamborghini var fiber ön sol yan ve şaft kısmında ciddi çatlaklar vardı haftalarca süren araştırma ve denemeden sonra bugün işim gereği gittiğim gebzede bir nalburda hakiki amerikan malı bir malzeme buldum bu iş için biçilmiş kaftan daha önceden herkes epoksi uygulaması yap diyorlardı haklılar ama çok zahmetli bu ise sadece kullanacağın kadarını kopartıyorsun elinde hamur kıvamına gelince ısındığını hissediyorsun ve kırığın yada çatlağın bulunduğu bölgeye sürüyorsun ama tabi sürmeden önce en ince su zımparasıyla yüzeydeki yağ kir vs. gibi detaylardan kurtuluyorsun sonra malzemeyi uyguluyorsun 1 saat sonra kaya gibi oluyor %100 su geçirmez bir malzeme ve tekne yapımında kullanılıyor markasını söliyim bir araştır istersen DEVCON MAGIC BOND çok ilginçtir ama suyun altında bile uygulanabiliyor yani donup yapışıyor