PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5 inde gelecek varmı?

nascar
02-10-2008, 14:18
bu pazar yarıs olursa bende katılacağım

aceven
02-10-2008, 19:18
ben her zamanki gibi çekirdek kadroya dahilim zaten :D

kadirsevik
02-10-2008, 20:13
abilerim bnm aracım daha yok ama sizlerden bilgi almak tanışmak için gelmek istiyorum.....

Penny
02-10-2008, 22:16
adem ceven (aceven) ile irtibata geçebilirsin. adem organizatörümüz ;) :)
ben geliyorum haberleşiriz yine :D

ankes
02-10-2008, 23:04
bende gelebilirim tabi pazara ek mesai çıkarmazlarsa
arkadaşlar birde savage sf 2 yön servosunun dişlisi sıyırdı nereden temin edebilirim bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

aceven
03-10-2008, 00:35
önder bende bitane bozuk servo var belki dişliler bişekilde uydururuz uyarsa kullanırsın :D olmassa o dişliler satılıo bakarız bi şekilde. saat olarak gene aynı saat olsun diyorum tabiki 11:30, offroad arazisi gerçekten çok güzeldi ama malüm herkesin offroadı olmadıgı için herkesi düşünerek ilk olarak gene organizedeki buluşma alanımızda bir iki saat takılıp sonrada offroad kullanmak için alper abinin buldugu spark go kart pistinin yakınlarındaki meraya gideriz diye düşünüyorum. :D gelmek isteyen ve ulaşım sorunu olan arkadaşlar için lütfen yarın akşama kadar bu konuya yazın ben bi şekilde araçları organize etmeye çalışıcam. yanlız gitdigimiz yerler yol kenarı olmadıgından geri dönüş içinde sonuna kadar beklemek zorunda kalacaksınız şimdiden haber edeyim dedim .

aceven
03-10-2008, 00:36
bu arada önder avatarını degiştir gs visionun gitdi artık savage var savage felan koy :D

Penny
03-10-2008, 08:32
organize yerine ozaman olmazsa spark pistine gitsek? ordada on-road larıda kullanabiliriz. en güzeli anadolu unıv. önünde buluşalım 11.30 da felan ?? ne dersiniz aracı olmayanlar içinde iyi olur en azından orda toplanabiliriz.??

aceven
03-10-2008, 11:59
ben en baştan beri onu diyorum ama nedense organizede buluşuldu hep :d en iyisi bence o zaman. 11:30 da anadolu üniversitesi yunus emre kampüsü cumhuriyet kapısının ordaki otoparkta buluşalım hep beraber :D

Penny
03-10-2008, 16:02
evet buluşma yerimiz anadolu unıv. aşağı kapısı :)

nascar
04-10-2008, 16:42
ok ben gelicem buyuk iht. ama cok buyuq bi sorunum war yon servosu ve gas servosu takılı diiilve yon servosu bozuk gibi yar geliyimde konusuruz...

Mustafa B.
04-10-2008, 18:29
Slm beyler, yarın için MT2 yi hazırlıyorum paso arazi takılırız:D:D
11:30 da görüşmek üzere..

aceven
04-10-2008, 19:44
tamamdır :d ben o zaman onroadı getirmeyeyim offroada gideceksek.

ankes
04-10-2008, 21:19
arkadaşlar yarın ben gelemiyorum özür dilerim
ama saat 11:30 da üni.kapısına geliyimde mustafa abiden esc yi alıyım ademe de servoyu veriyim
şimdiden iyieğlenceler kırımsız arızasız sürüşler

Penny
06-10-2008, 19:51
adem nerde resimler ve videolar :)

aceven
07-10-2008, 12:24
beyler okulun neti resim yüklerken engelleme yapıyo bi türlü yükleyemiyom resimleri artık şansınıza küsün :d

aceven
07-10-2008, 12:42
adem nerde resimler ve videolar :)

bu arada gökhana bi motor uymuyor. 25 lik motorun krankı daha ince revonunkinden ve daha uzun, ayrıca hava filtresi grubu felanda uymuyor motor gövdesi is arkadan salıncaklara biniyor. artık bi müddet daha iyice pşara biriktirip güzel bi motor alana kadar bekliycez :D

Penny
07-10-2008, 13:33
hayırlısı kardeşim. videolar nerde adem bu arada :)

aterkut
08-10-2008, 09:14
adem 100liraya veririm TRX 3.3.... bak iyi düşün bütün ez-start elemanları - kabloları falan dahil... :):):)

aceven
08-10-2008, 11:35
valla ati artık sendenmi kaynaklandı sorun yoksa motordamı bi sorun vardı bilemicem, sendeki motor bi türlü adam olmamıştı :d bu arada yeni buji taktıktan sonra gecen haftaki buluşmada araba gayet güzel gitmişti 110 uda geçtiği olmadı, yanlız motordan degilde bu sefer vites kutusundan bi problem oluştu. ikinci vitese geçerken sanki dişli boşta kalıyo gibi, geçemiyo, ona bakıcam cumartesi günü hallederim inşallah, ama eğer motor gene sorun çıukartmaya başlarsa yılbaşından önce "picco 26 max jl red dot" motor alabilirim revoya bakalım zaman ne getircek. bu arada elişte hala işliyomu? yakıt almam gerekecek bitmek üzere yakıtım

Penny
08-10-2008, 12:36
ademmm vidolar nerde yahuuu ?? resimlerde yokkk

aterkut
08-10-2008, 12:47
valla ati artık sendenmi kaynaklandı sorun yoksa motordamı bi sorun vardı bilemicem, sendeki motor bi türlü adam olmamıştı :d bu arada yeni buji taktıktan sonra gecen haftaki buluşmada araba gayet güzel gitmişti 110 uda geçtiği olmadı, yanlız motordan degilde bu sefer vites kutusundan bi problem oluştu. ikinci vitese geçerken sanki dişli boşta kalıyo gibi, geçemiyo, ona bakıcam cumartesi günü hallederim inşallah, ama eğer motor gene sorun çıukartmaya başlarsa yılbaşından önce "picco 26 max jl red dot" motor alabilirim revoya bakalım zaman ne getircek. bu arada elişte hala işliyomu? yakıt almam gerekecek bitmek üzere yakıtım

ooo adem işte şimdi doğru yere geldin... istersen forward only convert kit takılmış olan revo 3.3 vites kutusunuda verebilir ::):):)

benim parçalar geldi revo için convert işine akşama başlıyorum...

arta kalan parçalar çok .... şasi, depo, muhtelif plastik parçalar falan var daha... lazımsa anlaşırız her türlü :):):)

Penny
08-10-2008, 12:53
ooo ati ozaman haftasonu revo izlicez ölemi? :) bak heyecan yabtım şimdi benimde depo gelir umaırm :D

aterkut
08-10-2008, 17:11
bu gece biraz biraz toparlarım, iş güçten fırsat bulursam haftasonuna yetiştiricem inşallah...

Penny
08-10-2008, 18:50
ooo süper yetişir umarım bende depoyu birine sipariş ettik gelicek inş. :D ozaman bu haftasonu off-road show var :D ayrı gecen haftada uçtuk felan ama halen adem hiç koymuyo vidoları.

aterkut
09-10-2008, 09:19
haftasonuna yetişmiyo bizim e-revo... herşey tam ama çok güzel bi eksiğim var (nasıl unuturum anlamak mümküm değil) SPUR almayı unutmuşum, e-revo spuru revo3.3 spurundan çap olarak daha büyük...

akşam şasinin yarısını topladım, şanzımanı topladım...

spur sipariş edeyim derken bi baktım towerda tek motor takabilmek için E-REVO SINGLE MOTOR CONV. KIT gelmiş... madem tek brushless motor takıcam almak gerek tabi :) e-revo orjinalte çift motorlu geldiği için elimde çift motor için motor plate vardı...
bide dedimki madem yeni şanzıman topladık, spuru falan yeni olcak... baskı/balata falanda yepisyeni olsun..
kısacası; spur(yedekli), single motor conv. kit, baskı balata yedekleri çaktım siparişi...
10 gün daha bekliycez yani.. :)

Penny
09-10-2008, 20:23
off offf keşke pazara olsaydı be ya :)bu arada pazar günü ademi döfecem :) halen vidoları koymadıya :D

aceven
10-10-2008, 09:08
abijim diyorum ya sana netle ilgili sorunum var yükleyemiyorum ama ugrasıcam inşallah bu akşam. bu arada olmuyo böyle hep ben çekiyorum videoyu. benim revoda geçen hafta toprağı yırtmıştı o rampadan bizde havada ters takla attık bende isterim banane :D kameraman mı tutsak napsak :D heyy gidi nerde bizim eski burak :D