PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gazi iibf den birileri var mı?

keynes
10-11-2008, 01:38
gazi iibf de okuyan birileri var mı yoksa ben yanlızmıyım okulda?

HUN
10-11-2008, 01:52
Ben varım :) ama mezun oldum geçen sene :) hangi bölümdensin

keynes
10-11-2008, 02:43
ben maliyedeyim sen hangi bölümdeydin? tanıyorumdur belki seni? yada ortak arkadaslar vardır :D

HUN
10-11-2008, 06:19
Ben Kamudaydım. 2002 girişliyim ben.. Mutlaka ortak arkadaşlar vardır :)

keynes
10-11-2008, 13:41
söylemesi ayıp bende 2002 girişliyim :) vardır kamudan mutlaka, halit vardı adanalı sanırım kamuda.. sen bide beşiktaşlısın galiba? bende gazili kartallardaydım ilk seneler maçlara giderdik:D seninlede gitmişizdir belki istanbula :D

HUN
10-11-2008, 22:19
Gitmişizdir mutlaka :)

Benim maliyeden 2002 girişli Erdinç Habalı var tanıdığım birde Ercüment Özdemir var... Gazi'nin yurdunda kalmıştım 2 sene oradan tanıyorum. senin okul bitmedi mi daha Ankarada mısın..?

keynes
11-11-2008, 00:31
benım okula bitmedi daha ankaradayım,erdinci diilde ercümenti çok iyi tanırım, okulda ilk tanıstıgım kişidir kendisi:D çokta severim

HUN
11-11-2008, 01:36
Bende çok severim iyi insandır, aynı yurtta kaldık 2 yıl... hatta en son aldığım elektrikli modelimi de bilir, oradayken almıştım :) Hala da görüşürüz... hocam özel olmazsa isim neydi senin. Beni adım Kadir :)

keynes
11-11-2008, 02:17
benım adım onur..sende heli var dimi? ercument bahsetmedi hiç bole modelci arkdası oldugundan :D bahsetseydi daha önce baslardım belkı heliye:D
bu arada msn adresim keynesler@gmail.com

cosa_nostra83
11-11-2008, 12:19
vay bea gazi iibfde modelci varmış hem de maliyeci
ben de burdayım arkadaşlar

cosa_nostra83@hotmail.com

HUN
11-11-2008, 13:43
Sende hoşgeldin cosa_nostra83 :)
83 doğumluysan yaşıtız demektir...

Aslında ben elektrikli model heli kullandım ama ilk kazada parçalanınca benim işim offroad dedim :) 15 yıldan fazladır elektrikli model kullanıyorum bir ara da nitrolu ofna hyper kullandım. Ankaradayken eski hipodromun ordaki etkinliklere birkaç kez gitmiştim :) şimdi Adanadayım ama. benim msn adresim genc_kadir@hotmail.com ...

keynes
11-11-2008, 16:29
cosa_nostra83@hotmail.com sen ankaradamısın kadir mezun olmuş gitmiş adanaya :D gelir mi acaba okula ziyarete :D sen okuldaysan goruselım bi ara, sende helikopter mi yoksa off-road mı mı var?

HUN
12-11-2008, 02:02
Benim bir ayağım Ankara'da, bir buçuk iki ayda bir gelmeye mecburum :).. En yakın Ankara ziyaretim aralığın 9'unda.. ama bayrama denk geliyor.. Orada olmazsınız :) buradan irtibatı sohbeti koparmayalım gerekirse gelmeden önce msnden de haber veririm... bende offroad var ama benim için rc olduktan sonra hangisi olduğunun bir önemi yok, kepi kaldırıp içine saatlerce bakıp hakkında bilgi alışverişi yapıp kapatabilirim.. Önümüz kış ya gider kar altında rc buluşması yaparız ya da gider tömbekide nargile çay keyfi yapar sohbet ederiz müsait olursanız ;).
Keynes Nerelisin..?

cosa_nostra83
12-11-2008, 09:34
cosa_nostra83@hotmail.com sen ankaradamısın kadir mezun olmuş gitmiş adanaya :D gelir mi acaba okula ziyarete :D sen okuldaysan goruselım bi ara, sende helikopter mi yoksa off-road mı mı var?
bende tekne var,bi de kuyruğu düzeltebilirsem custom made işine bulaşmayı düşünüyorum..

keynes
12-11-2008, 18:41
:D tamam kadir bekleriz bi ara okula, aslında senınle hemşeri sayılırız, bende maraşlıyım :D
cosa_nostra83 senın isim ne? okulda mısın bu aralar sınavlar var ama sınawlradan sonra bulusuruz bi ara, benımde kucukken kinder kutularından gemi yapmıslıgım var :P

HUN
13-11-2008, 02:08
ooo.. bide toprağam çıktı modelci :D msnden ekledim :) ankaraya modelle evya modelsiz gelirsem mutlaka haber veririm :)
cosa_nostra83 de gelirse bir pazara denk getirir gölbaşı veya göksü yaparız..
:) hem kara, hem hava hemde sudan Akademili arkadaş bulmak güzel :)

cosa_nostra83
13-11-2008, 13:10
ooo.. bide toprağam çıktı modelci :D msnden ekledim :) ankaraya modelle evya modelsiz gelirsem mutlaka haber veririm :)
cosa_nostra83 de gelirse bir pazara denk getirir gölbaşı veya göksü yaparız..
:) hem kara, hem hava hemde sudan Akademili arkadaş bulmak güzel :)

ADIM ÇETİN,UZAK AMA HARİKALARA BEKLERİM ;)

keynes
13-11-2008, 17:27
memnun oldum çetin, sınawlar bitsin harikalara gideriz :D