PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Model tekne metal aksesuar için tek adres

Mariner
30-09-2010, 12:30
Arkadşlar geçenlerde karaköye gittim ilk defa perşembe pazarına sebebi ise rc teknelerle uğraştığım için pirinç mazemeler bana lazım oluyo gttim işte bakıp alıcam.Bir de şöyle bir olay başıma geldi sizlere anlatayım :D
kabataştan tramvaya bindim karaköy durağındaindim .
inince tab idedim birine soruyum perşembe pazarı nerde baktım adamın biri duruyo sokakata gittim yaniana dedimki selamun aleyküm abi perşembe pazarına nasıl gidebilirim.
Ve sonra aldığım cevap şu oldu :D I DON'T UNDERSTAND YOU :D
anlıcanız üzere ben turiste selam verdim ve adrs sorduum olcak iş dil ya ama adam türke o kadar benziyodu ki şok oldum sonra arkamı döndüm gülmeye başladım inanın yani sonra işte bi şekilde buldum orayı :D
gittim bi dükkana pirinç 4 mm boru alcam rc tekne şaftlarını kendim yapıyorum da ondan ;) ben dedi az veremem toptan satıyom sonra başka biyere yolladı dükkanın adı şimdi aklımda yok arkadaşlar içeri girdim sağolsun ordaki abi epeyice ilgilendi benimle yani 2 metre 4 mm pirinç boru aldım 6 tl ye sonra ince pirinç tel aldım1 mm kalınlığında ondanda 5 metre kadar aldım punteller için yani sonra pirinç levha aldım biri 30*30 vardı 1 mm kalımlığında diğeri de 0.5 mm vardı oda 30*30 civarı işte birde hazır 1 metrelik pirinç çubuklar var 1 mm ye yakın onlardanda 6-7 tane aldım
ve bütün malzemelere 20 tl verdim çok da iyi oldu tabi yalnız turiste selam vermeyi saymazsak :D tabi
eğer öyle bi malzeme ihtiyacınız varsa oraya gidin pazarlık payımnız bile var;)
mesajımı okudunuz için teşekkür ederim :cool:

Roadrunner
30-09-2010, 22:10
Yaa yıkıldım gülmekten, çok iyi, 15 milyonluk şehirde turiste adres sor :)
Malzemeleri bulmuş olmana sevindim. Ben de oradan içi 6mm olan pirinç boru alırdım sonra her iki tarafına içi 4 mm olacak şekilde birer kovan yaptırırdım, içine de çelik mil, işte şaft ve kovan hazır. Daha sonralarında kovan yerine rulman kullandım.

burak93
06-10-2010, 21:33
bilgileriniz için çok tşk ederim çok yardımcı olacak bunlar bana vve bide tam olara perakendeci dükkan nerede ve ben yenibosnada oturuyorum burda çok büyüksanayi sitesii var acaba arasam bulabilirmiyim

cengo_19
18-10-2010, 22:55
evet şu dükkanı tam olarak tarif edebilirsen veya ismini hatırlıyosan pm atarmısın(buraba yasak olabilir) ?

yama©©©
19-11-2010, 23:40
süperrr:)))

hidoriumen
23-02-2011, 01:48
O turist dediği bendim arkadaşlar bilginize:D:D:D

Mariner
19-03-2011, 22:11
hidoriumen nickli arkadaşımız yazacak başka çocukça birşey bulamadığı için benimle dalga geçiyo aklı sıra