PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da kontrplak satan ve lazer kesim yapan yer

qwertyasd
16-07-2012, 20:33
Arkadaslar yapacagim 50 cm likkatamaran tekne icin 2 ve 3 cm lik kontplak almam gerekiyor. Ankara'da nerede bulabilirim? Bir de lazerde mi kestirsem kendim mi kessem diye dusunuyorum. Lazer kesimin maliyeti yaklasik olarak nedir?

qwertyasd
17-07-2012, 18:27
Arkadaslar plywood denen sey kontrplak mi yoksa ikisi farkli seyler mi? Tekne icin kontrplak mi almaliyim?

qwertyasd
17-07-2012, 20:01
Yine kaldik bi' basimiza :D neyse ki alistim kimsenin cevap yazmamasina normal karsiliyorum artik

HaaKaN
18-07-2012, 09:59
merhaba. her pazar ankara sincan harikalar diyarinda tekneci arkadaslarin bulusmasi oluyor. bayagida gelen oluyor. Forumda bulusma basliklari bile var "Ankara Harikalar Diyari Ekibi". bir hafta sonu bu arkadaslarin yanina gidip kendin canli canli kullanilan malzemeleri gorebilirsin. bir cok el yapimi teknede getiriyorlar. Ziyaretlerine gidersen sana her konuda seve seve yardim ederler, Bu yardim malzeme temini konusundada olabilir en azindan nerden ne alinir ogrenirsin.

qwertyasd
18-07-2012, 10:48
merhaba. her pazar ankara sincan harikalar diyarinda tekneci arkadaslarin bulusmasi oluyor. bayagida gelen oluyor. Forumda bulusma basliklari bile var "Ankara Harikalar Diyari Ekibi". bir hafta sonu bu arkadaslarin yanina gidip kendin canli canli kullanilan malzemeleri gorebilirsin. bir cok el yapimi teknede getiriyorlar. Ziyaretlerine gidersen sana her konuda seve seve yardim ederler, Bu yardim malzeme temini konusundada olabilir en azindan nerden ne alinir ogrenirsin.

Tesekkurler. O sayfaya da yazdim. Pazar 10 gibi bulusuyorlarmis. Bir aksilik olmazsa bu hafta sonu gitmeyi dusunuyorum

ceb76
19-07-2012, 10:05
Beyler bu Pazar Mavi Göldeyiz. Sabah saat onda Hakanlar kapıda olacaklar.

qwertyasd
19-07-2012, 10:58
Tesekkurler. Ben de gelmeye calisacagim...

red_fin
19-07-2012, 13:30
Plywood=kontraplak.

Ankara'da "aircraft grade" denen kaliteli kontraplak ancak büyük model mağazalarında bulunur. Bunun dışında sitelerde kavak ve kayın kontra bulabilirsiniz ancak bunlar 300x150 plakalar halinde satılıyorlar. Kaliteleri de çok değişiyor. Gidip yüzlerce plaka arasından işe yarayabilecek kalitede olanları seçip almanız gerekir.

KLL
30-07-2012, 23:43
siteler işi kavak kontra 3 mm den aşağı değil zaten. ayrıca kalitesi rezalet.

TRX-5608
18-08-2012, 19:28
Merhaba, bende bir cat yapmayı planlıyorum. Hiç bilgim yok fakat bir arkadaşım var tekneci onun yardımı ile öğrenirim diye düşünüyorum.

Ankara fa lazer kesim nerde yaptırabilirim ve fiyatlar ne durumda acaba ?

Teşekkürler

lazerciaykut
05-01-2019, 00:47
Sitelerden ahşap, kontraplak ve mdf tarzı ürünler bulabilirsiniz. Kesim için www.lazerkesimulus.com
Adres: Posta Cad. (Şehit Teğmen Kalmaz cad.) No:5/12 ULUS / ANKARA
Aykut Usta Telefon: 0546 610 4010