PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : djı pahntom + gopro hero video çekimim

hamdioner
26-06-2013, 19:50
http://youtu.be/Hmdj9e4L5ns

TECHnic
29-06-2013, 13:54
Güzel bir video olmuş elinize sağlık...

zekeriya42
29-06-2013, 15:16
Çok güzel bir çekim olmuş, tebrikler.

ömerhan
29-06-2013, 18:20
hamdi bey elinize sağlık yüksek irtifada güzel ama alçak irtifada vibrasyon hemen öne çıkıyor. gopro ve phantom a rağmen jelly de mevcut.. çekimi biraz daha yüksekten yapmanız yada bu sorunları halletmeniz gerekiyor :)

hamdioner
02-07-2013, 12:00
hamdi bey elinize sağlık yüksek irtifada güzel ama alçak irtifada vibrasyon hemen öne çıkıyor. gopro ve phantom a rağmen jelly de mevcut.. çekimi biraz daha yüksekten yapmanız yada bu sorunları halletmeniz gerekiyor :)

öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. evet vibrasyon ve jelly mevcut. ama açıkcası bu donanımı almadan önce daha fazla vibrasyon ve jelly olabileceğini düşünüyordum. şu haliyle amatör kullanım için kabul edilebilir düzeyde benim için.

cky
02-07-2013, 18:28
Evet, Hamdi Bey aynı şekilde düşünüyorum, kabul edilebilir düzeyde ve genel olarak başarılı, elinize sağlık.. Yine de iyileştirmeler olabilir elbette, bu konuda.. Zaten hobiciliğin genel mantığı ve iyi tarafı da bu; Araştırma, kendi imkanlarında geliştirme ve bundan keyif alma..

(Özellikle Kastamonu kıyıları da muhteşem; İnebolu, Cide sahilleri, Sinop kıyıları kadar dünya harikası yerler.. Akdeniz ve Ege kadar bilinen yerler olmasa da turizm sezonunun kısalığı nedeni ile, dolayısı ile ticari olarak(iyi ki de öyle, bu halde kalamazlardı yoksa,ege,akdeniz gibi beton tarlalarına dönüşürlerdi), gidilip, görülmemesi büyük kayıp olan, gerçekten muhteşem yerler..

ersin57
04-07-2013, 18:28
Evet, Hamdi Bey aynı şekilde düşünüyorum, kabul edilebilir düzeyde ve genel olarak başarılı, elinize sağlık.. Yine de iyileştirmeler olabilir elbette, bu konuda.. Zaten hobiciliğin genel mantığı ve iyi tarafı da bu; Araştırma, kendi imkanlarında geliştirme ve bundan keyif alma..

(Özellikle Kastamonu kıyıları da muhteşem; İnebolu, Cide sahilleri, Sinop kıyıları kadar dünya harikası yerler.. Akdeniz ve Ege kadar bilinen yerler olmasa da turizm sezonunun kısalığı nedeni ile, dolayısı ile ticari olarak(iyi ki de öyle, bu halde kalamazlardı yoksa,ege,akdeniz gibi beton tarlalarına dönüşürlerdi), gidilip, görülmemesi büyük kayıp olan, gerçekten muhteşem yerler..

Çetin Abi, Hamdi Bey çok iyi zamada yapmış çekimleri.. Maalesef 1-2 seneye kadar karadeniz sahil yolu kapsamında o sahiller dolduruluyor. Ben Sinop - Türkeliliyim. Bizim oralarda baya bi doldurdular denizi maalesef...

cky
04-07-2013, 21:17
Çok yazık olmuş.. Olacak.. Deniz kültürü olmayınca..!!

asprin87
16-07-2013, 10:58
Gerçektende muhteşem tam benim aradığım şey :) arkadaşlar bende bu şekilde bir çekim yapabileceğim helikopter almak istiyorum araştırıyorum ne alıcağıma dair hiç bir fikrim yok. Bu çekim yaptığın helikopter maliyeti nekadar nerden temin edebilirim almak istediğimde gerçekten benim en büyük hobim artık gerçekleştirmek istiyorum yardımlarınızla şimdiden tşkler.