yardm edersenz cok sevnrm yenym

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj says : 4
  •  » u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)

Bu Sayfay Paylan :

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gsteriliyor

arkadaslar elmde 1 adet cm bzme maknesnn motorlarndan var ve gem yapmay dusunuyorum mono tarz bsey stryorum ve bu se kesn baslyacagm neler yapmam gerekl yazarsanz cok sevnrm blglernze acl htyacm war.yardm eden arkadaslara smdden tesekkurler...

yelik Tarihi yelik tarihi
    Dec 2005
    Nereden Nereden
    Istanbul
    Ya Ya
    34
    Selamlar
    Öncelikle motoru oturtmak için gövde ve aktarma organlarna ihtiyacınız var. Aktarma organları için ise bu paraçaları tornada yaptırmak en uygunu. Ben genelde sanayide shaftlarımı kendim yaptırıyorum sadece elektronik ve pervane gibi parçaları satın alıyorum. Bence gövde alarak bu işe başlayın çunku gerisi kesin geliyo.

iyi akamlar mini cooper, tyido kardeinde dedii gibi gvdeyi yap gerisi gelir, bu arada teknenin gvdesini hangi maddeden dnyorsun, (ahap, polyester yada hazr bir gvde) ona karar ver nce, birde plandan m alacaksn yoksa kafana gremi yapacaksn, bu arada kk bir handikapn var, elindeki im bime makinas motorunun debriyaj yoktur, yani teknene takp motoru altrdnda pervanelerin dnmeye balar,bunuda hesapla, ama gzn korkmasn istersen hepsini yaparsn, yeterki iste, kolay gelsin,

Alnt yusufsonmez Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    iyi akamlar mini cooper, tyido kardeinde dedii gibi gvdeyi yap gerisi gelir, bu arada teknenin gvdesini hangi maddeden dnyorsun, (ahap, polyester yada hazr bir gvde) ona karar ver nce, birde plandan m alacaksn yoksa kafana gremi yapacaksn, bu arada kk bir handikapn var, elindeki im bime makinas motorunun debriyaj yoktur, yani teknene takp motoru altrdnda pervanelerin dnmeye balar,bunuda hesapla, ama gzn korkmasn istersen hepsini yaparsn, yeterki iste, kolay gelsin,
    iyi aksamlar herkese debryaj nasl yapcaz bu arada

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)