Club LST/LST2

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 3484
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 3484 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 1 Toplam 175 Sayfadan 12341651101 ... SonuncuSonuncu

Siz lstciler...Eğer uyuyorsanız sabaha sizin için kurulmuş bu eşsiz klube bir göz atın derim, eğer uyumuyorsanız biri alsın şu klubü benden(ben de kurmasam kuracağınız yok ha)

Kurucunuz ben değilim bu konuya kurucu olmak istiyorum diye cevap atan kişiler olacaktır
    ---

savage lı bir ersun club lstnin kurucusu oluyor demek burda ben dururken nası iş bu ya
    i am back

ben açıcaktım sen açmasaydın Ersun abi dedim bende lst yok nediye sen açıyosun demesinler diye açmamıştımda beklesek daha çok beklicektik heralde
    TEAM LOSI TURKEY
    http://www.teamlositurkey.com

Losi 8ight-t + OS 21Vzb +JP4
    Losi 8ight + Go 21 7Port

Alıntı dachosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    savage lı bir ersun club lstnin kurucusu oluyor demek burda ben dururken nası iş bu ya
    devral abi ozaman kuruculuğu zaten demiş Ersun abi biri alsın şunu benden diye
    TEAM LOSI TURKEY

Losi 8ight + Go 21 7Port

direk devralıyorum ozaman ben kuruculuğu arkadaşlar... evet lst ve lst2 sahipleri buyrun buraya savage ın var revonun varda neden bizim olmasın eksiğimiz yok fazlamız var neyse şaka bir yana lst ve lst2 resimlerinizi buraya koyabilirsiniz hem bizide ve lst2 alacak olan arkadaşlarıda bilgilendirmiş olup diğerleriyle kıyaslandırma olanağı sunarsınız.. şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar...
    i am back

valla biz club savage olarak lst2 nin klübünün kuruluşunu kutluyoruz
    Bu klüplerin en iyi yanı (örnek olarak club savagedan) bir araç hakkında farklı modifikasyonlar yapan insanların araçları hakkındaki + ve- leri söylemesi ve şüphesiz ki bu araçlara yeni olanları mümkün olan en iyi şekilde yani saf tecrübeyle bilgilendirmesi...

Artık Club savagedaki yazıları okuyup ta spur nasıl ayarlanır bilmeyen kalmadı, ya da söküm takım işlerinin püf noktalarını...Çok güzel resimler var, araçlar var, projeler var(yeni fren sistemi yapmak gibi) dahası bu aralar derslerden ve aktivitelerden çok ilgilenemiyorum ama en büyük projem club savage üyeleri ile bir gezi düzenlemek...
    Yedek parçalar ve opsiyonlar konusunda herşey tartışılıyor...Umarım bu revo ve lst2 klüpleri de kısa süre içinde bizim klubümüz gibi olacak...
    ---

Lst kullanıcısı olarak ersun kardeşime tesekkürü bir borç bilerek sözlerime başlıyorum... işte ofroad kardeşligi bu arkadaşlar inanın çok duygulandım burada ofroad milli takımını kurmuş bulunuyoruz...umarım bilgilerimizi ve dostluklarımızı geliştirip yeni dostlar kazamak temennisi ile diyelim biraz resmi oldu ama
    ''İmkanın sınırını Görmek için İmkansızı denemen lazım'' ve bunun için MCD kullanmak lazım

burda ben dururken

ben zamanında açıcaktım hatta makaleler falan hazırlıyordum. sonra lstyi satınca vazgeçtim kaldı oyle.

günaydın herkese.

ersun abi bir lst2 kullanıcısı olarak sizlerin clublerini gördükten sonra bende öyle bir konu acmayı düşündüm. fakat taklit olur diye acmaya cekinmiştim. birde bir kac parcamı bekliyorum onlar geldikten sonra. acacaktım. 10 gune kalmaz lst2 herkese tanıtacağım inşallah.

evet arkadaşlar bütün lst2 ile ilgili problemler; yapılan modifiyeler, öneri ve tavsiyeler, dikkat edilmesi gerekenler, herşey buraya yazılsın,

Hayırlı olsun güzel konu. Benimde lst almama az kaldı artık =)

Bi konu hakkında lstcilere soru sormak istiyorum. Resmini eklediğim lst2 nin stock tekerlekleri ağır diye duymuştum. Acaba bu tekerlekler piyasadaki diğer tekerleklere göre çok mu ağırlar?

Konu BURAKK tarafından (20-05-2008 Saat 09:03 ) değiştirilmiştir.

evet bu jantlar 420-series jant ve ağırlığı takriben 70 gr civarında. ayrıca o lastikler cok hantal cap olarak epey büyük. iki adet 6 kg lik servo olmasına rağmen Aracın Manevra kabiliyeti ilk 10 dk dan sonra pilinde biraz zayıflamasıyla tamamen kayboluyor. bu nedenle ben 3,7 inc "low profile race" lastik ve ona göre jant aldım. lastikler elimde şuan fakat jant yok. aldığım jant 55 gr ve lastik de 120 gr. ya iki adet 10 kg lik servo takacaksın. yada lastikleri değiştireceksin. beykoz pistinde benim araba dönmüyordu bile size okdar söylim.

Alıntı shadowpane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    günaydın herkese.

ersun kardeşim () bir lst2 kullanıcısı olarak sizlerin clublerini gördükten sonra bende öyle bir konu acmayı düşündüm. fakat taklit olur diye acmaya cekinmiştim. birde bir kac parcamı bekliyorum onlar geldikten sonra. acacaktım. 10 gune kalmaz lst2 herkese tanıtacağım inşallah.

evet arkadaşlar bütün lst2 ile ilgili problemler; yapılan modifiyeler, öneri ve tavsiyeler, dikkat edilmesi gerekenler, herşey buraya yazılsın,
    Valla forumdaki lst2 kullanıcılarının hepsi birer şey sorsa, yarısı aracını tanıtsa harika bir klüp olur.

Nuh abi Club mugen mi kuruluyor ne?
    ---

ersun kardeş sen ne yaptın ya iyiki bi club savage ı kurdun yeni bi akın başlattın artık her modelin bi kulübü var

Alıntı muhendis007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ersun kardeş sen ne yaptın ya iyiki bi club savage ı kurdun yeni bi akın başlattın artık her modelin bi kulübü var
    daha iyi ya hermodel daha iyi tanıtılmış olcak
    TEAM LOSI TURKEY

Losi 8ight + Go 21 7Port

Alıntı shadowpane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bu jantlar 420-series jant ve ağırlığı takriben 70 gr civarında. ayrıca o lastikler cok hantal cap olarak epey büyük. iki adet 6 kg lik servo olmasına rağmen Aracın Manevra kabiliyeti ilk 10 dk dan sonra pilinde biraz zayıflamasıyla tamamen kayboluyor. bu nedenle ben 3,7 inc "low profile race" lastik ve ona göre jant aldım. lastikler elimde şuan fakat jant yok. aldığım jant 55 gr ve lastik de 120 gr. ya iki adet 10 kg lik servo takacaksın. yada lastikleri değiştireceksin. beykoz pistinde benim araba dönmüyordu bile size okdar söylim.
    Cevap için teşekkürler. Resmini yolladığım tekerlekleğin jant ve lastik birken ağırlığı tahminen kaç gramdır? Birde muggy nin tekerleklerinin ağırlığını bilen yazarsa süper olur

muggy tekerlekleri lstnin orjinal lastiklerinden çapça daha kucuk.ve lastiğin yapısı daha ince

o yuzden muggy lastikleri orjinallerinden daha hafif.

ama ben muggy lastiği denedim. onun yerine proline 40 serisi lastiklerden bakın diyorum..

burak yarışacaksan eyer orjinal lastikleri ile deil muggy nin yada alinin de dedigi gibi proline çivili lastiklerini tavsiye ederim ama proline alırsan 23 lük hex alman lazım oda ayrı bir masraf bence muggy nin lastiklerini tavsiye ederim evet ersun bizde kuralım renklerimiz ve ceşitlerimiz zenginliklerimizdir
    ''İmkanın sınırını Görmek için İmkansızı denemen lazım'' ve bunun için MCD kullanmak lazım

Alıntı nuhs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burak yarışacaksan eyer orjinal lastikleri ile deil muggy nin yada alinin de dedigi gibi proline çivili lastiklerini tavsiye ederim ama proline alırsan 23 lük hex alman lazım oda ayrı bir masraf bence muggy nin lastiklerini tavsiye ederim evet ersun bizde kuralım renklerimiz ve ceşitlerimiz zenginliklerimizdir
    2 kişilikde takım olmazki

bende bir bilgi ekliyim.

eğer aracınız kavramıyorsa, yavaş yavaş gaza bastığınızda gidiyor ama ani gaz verdiğinizde olduğu yerde duruyorsa bilinki sorun one waydir.

ama eğerki bu kavrama sorunu aracın vitesini değiştirdiğiniz zaman yapıyorsa mesela geri vitese aldınız. tekrar ileri vitese aldığınızda kavramıyorsa bu servonun vites kolunu tam çekmemesinden yada tam itmemesinden kaynaklanıyordur. once kumandanızın epa ayarlarına bakın. geçmeyen kısımın EPA sını arttırısın. eğer o şekildede olmassa servonun başını sokup ayarlayabilirsiniz.

one way sorunu hakkında bir video. zamanında ben çekmiştim.

http://www.youtube.com/watch?v=AJDaliE
    video gorunmuyorsa burdan izleyebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)