Bursalılar Buluşma Var

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 68
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 68 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Bursada sayımız artmaya başlıyor.artık yapın şöyle güzel bir buluşma,görelim resimleri arabaları,keyfimiz bi kat daha artsın

Walla Şükrü abim ben elimden geleni yapıp tüm Bursa'yı toplamaya çalışıyorum.Ama pazar büyük ihitmal toplanıcaz.Ben arkadaşlara söyleyeyim fotoğraf makinesi getirsinler o zaman hemen fotoları koyarız.

sanırım bu pazar yine kimsecikler yoktu. saat 14:30 gibi oralardaydım...

Bu pazar havanın gazabına uğradık yoksa geliyorduk.Eğer bilyosanız bizim pistte biraz eğm var bu yüzden suyun çok uzun süre kalmasına sebep oluyor.

neyse artık haftaya buluşursunuz sizde,havalar düzelmeye başladı

merhaba arkadaşlar bu pazar boluşalım ben inegölden gelecegim. görüşmek üzere. saglıklı ve mutlu kalın

Alıntı benubabe Nickli Üyeden Alıntı
    merhaba arkadaşlar bu pazar boluşalım ben inegölden gelecegim. görüşmek üzere. saglıklı ve mutlu kalın
    +1 emin_emin

Alıntı prettyahmet Nickli Üyeden Alıntı
    Bu pazar havanın gazabına uğradık yoksa geliyorduk.Eğer bilyosanız bizim pistte biraz eğm var bu yüzden suyun çok uzun süre kalmasına sebep oluyor.
    evet dikkatimi çekti pistin giriş kapısının solunda hala su birikintisi vardı. Bu hafta sonu şehir dışında olacağım için bana bu hafta yine kısmet olmayacak sanırım

Walla bu Pazar bende yokum arkadaşlar.İstanbula'a f1 pilotu Alonzo'yu görmeye hemde model araba ve parça falan olucaz.İstediğiniz bir parça yada araba falan olursa söleyin alıyım.Ben numaramı yine yazıyım lazım olur.05356879207

anlaşılan bu pazar günü kimsecikler olmıyacak başka haftaya. saglıklı ve mutlu kalın

ne zaman bende geleyim kesin

Açıkçası bizim buluşma vakitleri tam belli olmuyor mesela bugün piste gidecektik ama gidemedik.Ancak en kısa zamanda herkesin kabul ettiği bir tarihte buluşma ayarlayacağım.Numaramı buraya yazıyorum isteyen arar konşuruz 05356879207

bursalı arkadaşlar güzel bi buluşma düzenleseniz ve forumdada duyursanı önceden yakın illerde olanlar var mesela ben bi pazar günü atlayıp gelirim yani. ama pek bursada organizasyon yohk

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Apr 2005
    Nereden Nereden
    şaşkınbakkal-istanbul
    Yaş Yaş
    51
    Botanikteki pist çok güzel ama felaket tozlu. Arabayı yolda tutmak mümkün olmuyor desenli radyallerle bile. Kompresörlü suyla ya da havayla temizlemek lazım yoksa ugrasmanın anlamı yok. Kompresör alalım dedik ama elektriğin olduğu oda kilitli, anahtarı da erten beyde, o da anahtarı vermem doğru olmaz diyor, haklı. O yüzden pist su an bakımsız durumda duruyor. Bademlinin ordaki piste 1 kere gittik, orası berbat durumda, arabayı sadece kırar o kadar. Bursanın durumu su anda bu. Aslında ulasım acısından, çevresi açısından en güzel pistlerden de biri sanırım botanik ama cok bakımsız işte, yazık.
    Alp Hamzagil
    MSN & e-mail: alp@hamzagil.com

o zaman bu hafta buluşup hem temizleyip hemde bi tanışıo milerki haftalara bi hazırlık yapmış oluruz.

bursa buluşmasına konuk sanatçıda gelcekmiş fatih ürek
    Hpi RS4 3 Evo + Nissan 350Z
    Robbe Diabolo Brushless
    Copter-X 450 AE V2
    Aquacraft SuperVee 27 Nitro

Valla botaniğe en son geçen mayıs ayında mı ne gittiydim arabam çimento torbasının içine sokulmuş gibi olmuştu . Ondan sonra da bi daha gitmedim zaten . Ne bi su var ne bi elektirik yerlerde ceviz kabukları , gofret kağıtları , pist ıslanınca kurumuyor bir de o var . Güzelim TG-10'um 1 saatte rezil oldu . Hatta virajda yanlarken ceviz kabuğuna takılıp arabam takla atmıştı motor kafası kırılmıştı . O günden beri bi daha gitmedim bursa pistine . Zamanım da olmuyor zaten fazla .
    Feeling the difference...

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Apr 2005
    Nereden Nereden
    şaşkınbakkal-istanbul
    Yaş Yaş
    51
    Alıntı Paranoyaa Nickli Üyeden Alıntı
    o zaman bu hafta buluşup hem temizleyip hemde bi tanışıo milerki haftalara bi hazırlık yapmış oluruz.
    Süpürge ile temizlenecek gibi değil pist, toz bakımından berbat halde. 2-3 tur at yüksek hızda, arabanı al eline, sanki toz bulutundan geçmiş gibi oluyor heryeri. Onu bırak, o tozda yolda tutmak da mümkün değil. Kompresör alalım temizleyelim dedik ama elektrik ve su olmayan yerde kompresör almıssın ne işe yarar. Odanın anahtarı yok belki orda elektrik vardır. Bizim elimizden daha fazla bişi gelmedi valla. Süpürgeyi alıp o koca pisti temizlemeye kalksan da aksamı edersin bence.
    Alp Hamzagil
    MSN & e-mail: alp@hamzagil.com

ya ben tam olarak kesin kimler gelicek eger böyle bi buluşma olursa bilmemiz gerek ?
    eger yeterlı sayıda olursak temizleye biliriz diye düşünüyorum .bilmem siz ne düşünüyosunuz

Bende gelebilirim.ORayı satmayı düşünse zaten alıcaklar ama ssatmıyor da !
    Mugen Mtx-4R, Powered by Sirio, Directed by Futaba , driven by Onur KARAC.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)