Trk hava kurumundan uak iparii vereceim yeri deil ama bi yardm :s

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj says : 14
  •  » u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)

Bu Sayfay Paylan :

Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Trk Hava Kurumu' ndan uak siparii vereceim vereceim vermesinede aklm kargo olayna takld, tama cretini biz mi dyoruz, yoksa THK m bilmioyrum THK dan rn alan varsa ne kadar kargo creti dediklerini yazabilirler mi ? Bu arada en yakn THK kuruluu 240 km uzakta
    Konu golgi12 tarafndan (08-09-2010 Saat 23:35 ) deitirilmitir.

yelik Tarihi yelik tarihi
    Nov 2007
    Nereden Nereden
    Mula - zmir
    Ya Ya
    47
    THK, MNG kargo ile anlamal almaktadr. Kargo cretleri ucuzdur.
    Teslimatta siz dyorsunuz. cret koli byklne ve arla gre deiir.

Alnt golgi12 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trk hava kurmundan uak siparii vereceim vereceim vermesinede aklm kargo olayna takld tama cretini biz mi dyoruz yoksa thy mi bilmioyrum thy den rn alan varsa ne kadar kargo creti dediklerini yazabilirlermi ? Bu arada en yakn thy kuruluu 240 km uzakta

eer evrende thk ya bal bi modelci varsa ordan sipari et kargo creti demezsin

Ah Ah olsa ben zaten imdiye kdr kendi model u8am ednmitim profesyonel bile olmutum

golgi12 Bursa'da ileriyle beraber tam 10 tane THK ubesi var. Ayrca Bursa sivil havacln olduka gelitii illerden biri.

Grdn gibi farknda olmadn ok ey var. Sokaktaki ilgisiz adam THK ile THY yi kartrabilir ama sen kartrrsan ayp olur.

Bu ekilde yaz yazman da ayp olur. Okuyanlar senin kelimelerinin ne olduunu anlamaya alarak yorulmamal. Belki sen okumaya kar olabilirsin ama forumdakilerin byk ounluu senin yazdklarn da dahil bir ok mesaj okuyor. Eer sen de okusaydn zaten bu kargo ile ilgili yazlm bilgilere ulaabilirdin. Kendine biraz eki dzen vermen umuduyla.

Jun 2009
    Nereden Nereden
    stanbul
    Ya Ya
    34
    THK web sitesinde ska sorulan sorular blmnden alntdr:

Sorunuz

Sipariim ne zaman gelir?

Yantmz

Hafta iinde saat 14:00'a kadar vermi olduunuz siparileriniz, genelde ayn gn kargoya verilmektedir. Anlamal olduumuz ve ok dk fiyatlarla ernlerinizi tayan MNG Kargo'nun bulunduunuz il veya ilede ubesi mevcutsa, bulunduunuz ile gre bir, en ge iki gn ierisinde sipariiniz elinize ular. Eer ilenizde MNG kargo yoksa, sipariinizin elinize gemesi drt gn bulabilmektedir.

Cumartesi-Pazar gnleri verdiiniz siparileriniz Pazartesi gn kargoya verilir.
    Airplanes: PilotRC Yak54 %26-TMPro Katana46-Kamikaze Pro V2
    Engines:OS55AX-46FX-32SX,Hacker A10-9L,A30-14L,DLE30
    Radio:Futaba 8FGS - FAI TUR-368
    ATLAS Model Planr Kulb
    www.atlasplanor.org

Alnt sarvenn Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    THK web sitesinde ska sorulan sorular blmnden alntdr:

Sorunuz

Sipariim ne zaman gelir?

Yantmz

Hafta iinde saat 14:00'a kadar vermi olduunuz siparileriniz, genelde ayn gn kargoya verilmektedir. Anlamal olduumuz ve ok dk fiyatlarla ernlerinizi tayan MNG Kargo'nun bulunduunuz il veya ilede ubesi mevcutsa, bulunduunuz ile gre bir, en ge iki gn ierisinde sipariiniz elinize ular. Eer ilenizde MNG kargo yoksa, sipariinizin elinize gemesi drt gn bulabilmektedir.

Cumartesi-Pazar gnleri verdiiniz siparileriniz Pazartesi gn kargoya verilir.
    Arkadamzn sorusunun cevab deil.. Sarven abicim farkettiysen Fiyat soruyor
    www.aliyikin.com
    Hitec 6 Optic 2.4 GHZ
    Art-Tech Wing Tiger
    Starmax F-18 Hornet 64MM EDF

Alnt golgi12 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trk hava kurmundan uak siparii vereceim vereceim vermesinede aklm kargo olayna takld tama cretini biz mi dyoruz yoksa thy mi bilmioyrum thy den rn alan varsa ne kadar kargo creti dediklerini yazabilirlermi ? Bu arada en yakn thy kuruluu 240 km uzakta
    Emrah abi gerekli cevab vermi gibi
    www.aliyikin.com
    Hitec 6 Optic 2.4 GHZ
    Art-Tech Wing Tiger

Jun 2009
    Nereden Nereden
    stanbul
    Ya Ya
    34
    Alnt NationaL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadamzn sorusunun cevab deil.. Sarven abicim farkettiysen Fiyat soruyor
    Abi ben de bunu vurgulamak iin koydum mesaj. Kargo fiyat tarifesi diye birey yok, ancak dk fiyatlara gelecei belirtilmi ve baka da bir aklama yok anlamnda THK nn kargo ile ilgili aklamas budur, bundan baka birey de yoktur diye.

Cevap alnabilecek tek yer THK nn kendisi, telefonla sorulabilir, onlar da muhtemelen MNG kargoya soracak ve geri cevap verecekler, tabi bu proses yrr m bilemem.
    Airplanes: PilotRC Yak54 %26-TMPro Katana46-Kamikaze Pro V2
    Engines:OS55AX-46FX-32SX,Hacker A10-9L,A30-14L,DLE30
    Radio:Futaba 8FGS - FAI TUR-368
    ATLAS Model Planr Kulb
    www.atlasplanor.org

Yazm hatalar iin herkes den zr diliyorum. Dzeltildi.Bu arada bilgilendirmeler iin de herkese teekkr ederim ok yardmc oldunuz.

Alnt sarvenn Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Abi ben de bunu vurgulamak iin koydum mesaj. Kargo fiyat tarifesi diye birey yok, ancak dk fiyatlara gelecei belirtilmi ve baka da bir aklama yok anlamnda THK nn kargo ile ilgili aklamas budur, bundan baka birey de yoktur diye.

Cevap alnabilecek tek yer THK nn kendisi, telefonla sorulabilir, onlar da muhtemelen MNG kargoya soracak ve geri cevap verecekler, tabi bu proses yrr m bilemem.
    O zaman kusura bakma Sarven abicim..

Sayglar
    www.aliyikin.com
    Hitec 6 Optic 2.4 GHZ
    Art-Tech Wing Tiger

Bu arada THK nn sitesine yeterince baktm YETERNCEDE OKUDUM! Hatta fazlasn bile okudum.Ben son kez iimi salama almak iin ve bilgi almak iin HOOBYRC ye bavurdum.Neden Hobbyrc ye bavurdun diye sorarsan benim aklmdaki baz sorulara THK cevap veremedi tecrbesi olan arkadalardan abilerimden yardm istedim.

ATAMBAY abimede teekkr ederim beni uyard saolsun eki dzen verildi

THK'dr ne yapsa yeridir. Bazen sorar cevap alamazsn bazen aldn cevabn yanl olduunu bir sonraki cevapta renirsin. Sonuta uslu bir vatanda gibi siparii verir ansl olmay beklersin. Yanl gelebilir, gnderirsin tekrar yollarlar falan. Birisi indirim yapyorlar der hatta indirimli alr THK yok yle bir ey biz kimseye indirim yapmayz der. Satlan malzemelerle ilgili teknik sorular soracaksan en doru yer buras. THK nasl alr dersen kendileri de bilemezler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)