Kağıthane Rc Team

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 1538
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 1538 adet sonuctan sayfa basi 1.521 ile 1.538 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 77 Toplam 77 Sayfadan BirinciBirinci ... 276274757677

Konuyu yarına kadar kapattım. Gerekli yazıyı yazıcam.

Arkadaşlar kardeşler,

Bu platform 1999 'dan beri açık ve tek hedefimiz daha çok insana ulaşmak ve hobimizi anlatmak olmuştur..

Modelciler olarak günümüzde bile çok ciddi sayıya sahip bir kitle olmadığımızı düşünüyorum...

Geçmişte bu platforma sizin şu 3-5 sayfadaki atışmalarınıza benzer hatta daha alevlisi atışmalar oldu.. Sonucu hemen diyeyim; konu üslup karmaşasına dönünce ve kişiler anlık sinirlerle yazınca, koskoca konular heba olduğu gibi modelcilikten uzaklaşan insanlar gördük..

Peki zarar kime dokundu ? Tabi ki modelciliğe..

İster uyarı maksatlı yazılsın ister üslubu bozuk bir yazı yazılsın isterseniz provake amaçlı yazılan bir yazı olsun daima tekil hareket etmemek lazım ve öncelikle grubun selametini ardından da şu platformun daha sağlıklı yürüyebilmesini düşünmemiz gerekmektedir..

Gözüme çarpan bir kaç hususa değinmek istiyorum ;

- Öncelikle kabul etmeliyiz ki henüz tartışma kıvamını ayarlayacak düzeye gelememişiz

- Fevri hareket eden , üslup noktalarında ağzına geldiği gibi yazan arkadaşlar kardeşler lütfen daha dikkat etmeye çalışmalılar

- Buranında bazı kuralları mevcut ve bu kurallara en başta buranın yönetimine dahil olan herkes daha sonra da üye olan model severler uymalı..

- Böyle konular küçük bir ateşin samanlığa düşmesine benzer, bir bakarsınız her şey toz duman olmuş, ne olur buna müsade etmeyin,

- Şurada bir avuç insanız ve kaybetmek adına değil insanlara modelciliği sevdirmek, modelcliğe insan kazanmak adına uğraşıyoruz, lütfen bu gaye ve amacın dışına çıkmayalım,

- Bu hobiyle kafamızı dağıtmak için, eğlenmek için, yeni dostluklar kurmak için ve tabi ki sevdiğimiz için uğraşıyoruz, bu kavramlara zarar getirecek şeylerden uzak durmak için mutlaka gayret etmek gerekiyor..

Son olarak; bu grup çok güzel aktiviteler yaptı, yapmaya da devam ediyor. Buranın sürekliliği için mutlaka daha çok özen göstermek gerekiyor..

Herkesten ricam şudur ;

Hoş görüyü elden bırakmayın, üsluplarımıza dikkat edelim, anlık sinirlerle yazmayalım ve en önemlisi baktınız konu raydan çıkıyor bizleri bilgilendirin hemen müdahale edelim..

Konuyu açıyorum ve bir sayfa öncesinde konuşulan atışmaların devam etmemesini ayrıca rica ediyorum... Sıkıntısı olanlar özelden konuyu devam ettirebilirler..

Dediklerimi lütfen kimse yanlış anlamasın, bir çoğunuzu tanımıyorum ancak; bu durumlara geçmişten dolayı yabancı olmadığımdan ortamı yumuşatma çabasındayım..

Sevgi ve Saygılar

bi günaydında burdan cemaat.hayırlı günler bol bereketli kazançlar olsun herkese.

Günaydın.

E-Revo 1/10 Mamba 2
    (162km/s)
    Maveric Strada DC EVO 1/10
    Başlangıç

Günaydın arkadaşlar hayırlı bereketli bol kazançlı işleriniz olsun inşallah

Sent from my iPhone using Tapatalk

Herkese güzel bir hafta sonu dilerim..

Yarın ki buluşmanızda iyi eğlenceler.

selam arkadaşlar,
    on road nitrolu araç almak istiyorum.
    şu modele ne dersiniz? ya da başka öneriniz olurmu?
    http://www.rchobim.com/default.asp?git=9&urun=12262

İyi geceler arkadaslar kagithanede oturan enver baltaci yi taniyan varmi ?

Günaydın arkadaşlar

Buluşma güncelmi arkadaşlar şuan belgradda olan varmı ?

arkadaslar kagithanede oturan enver baltaci yi taniyan varmi ?

Merhaba hobbyrc ailesi,
    Öncelikle bize ve paylaşımlarımıza geçici olarak ev sahipliği yapan hobbyrc forumuna teşekkür ederiz. Bundan sonra buluşma bilgilerine, yer ve zamanına ana grubumuzda ve herkesin katılabileceği diğer facebook grubumuzda yer vereceğiz. Yine buluşma görselleri ve vidyo derlemeleri orada yayınlanacaktır.Grup üyelerine daha sağlıklı ulaşabilmek ve daha saygın bir ortam oluşturmak adına böyle bir karar almış bulunmaktayız.Herkese açık olan grubumuza geçmişte bizi arkamızdan vuranlar dışındaki tüm hobbyrc ailesini ve sevgili rc severleri bekleriz.Bu grup başkanları olarak son yazımızdır. Sevgilerle KRC Team.
    '' KRC Team İstanbul '' herkese açık grubumuzdur.

Sizin herkeze acik gurubunuzu facebook ta bulamadim tam olarak ismi medir gurubunuzun

KRC Team İstanbul

E-Revo 1/10 Mamba 2
    (162km/s)
    Maveric Strada DC EVO 1/10
    Başlangıç

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)