Çamlıca/üsküdar

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 39
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Çamlıcada otouran arkadaşlar buraya...
    BAJA 5T / ZENOAH ESP Fully Ported 4-BOLT Engine 4.25+ HP / wt 813 / Hostile mxt
    BaJa 5T TeAM
    Futaba 2pl 40 mhz

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Oct 2009
    Nereden Nereden
    İstanbul
    Yaş Yaş
    36
    ben üsküdarın merkezindeyim çamlıcada uygun arazi keşfederseniz buluşma olursa katılabilirim

şöyle offroad zıplamalık bir rampa şeklinde toprak yığını bulunursa haber verin
    Konu eca tarafından (07-11-2009 Saat 03:41 ) değiştirilmiştir.
    a pumping heart for thunder tiger e-mta

Merhaba Arkadaşlar , altunizade validebağ korusunda toprak futbol sahası var. Aynı zamanda koru içinde açık offroad yapılabilecek yerlerde mevcut. Belki orada buluşabiliriz
    RS4 Nitro Drift Toyota Soarer
    Tamiya Nismo Silvia Coppermix Drift TT-01D
    Phoenix Domino Trainer
    ASW 28 EP Glider

Ataşehirde Bi Alan War Aklınız Gider Bomboş Offroad için Mukemmel Tam Olarak Neresi Bu Tem Birinci Köprü Baglantı Yolu Warya Temden Gelirken Sagınızda Kalıyor KENTPLUS un Karşısı Buluşucaksanız Benide Haberdar Edin
    MCD MONSTER TRUCK
    H. NARGÜL B RH(+)

ARKADASLAR SELAM BENDE GS STORM EVO25 RTR 1/8 Buggy OFFROAD MODEL ARACIM VAR ÜSKÜDARDA OTURUYORUM BULUSMAK İÇİN SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUM ALAN KISITLAMASI OLDUGUNDAN DOLAYI FAZLA SUREMIYORUM ARACIMI EGER AKTİVİTE UYGULADIGINIZDA BENDE KATILMAK ISTIYORM

bende üsküdardayim onroad ciyim eger onroad seklinde bisiler düsünülürse bende katılmak isterim

yok mu baska bu cevrede oturan ?

bende çamlıca bulgurlu da oturuyorum.Kendi oturdugum sitenin önünde Çagrıbey anadolu lisesi var bahcesi büyük asfalt.Aracımı uzaklasamadıgım zaman hep orada kullanıyorum.On road araçlar için ideal biryer.Bende offroad modeller mevcut ama birkeresinde şans eseri bir slayer la yarışmıştık zevkli olmustu.

bu konudan hayir cikmaz tel no mu birakiyorum eger warsa gazlamak isteyen üsküdarda oturuyorm.telefonla konusup uygun bir zaman ayarlarız.0541 412 85 30 bnm cep numaram.üsküdar cevresinde oturup gazlamak isteyen arasın xD

bende bulgurludayım..bulusmak icin msn ve tel versin herkes haberleselim havanın guzel oldugu bigun..
    msn: boyys17@hotmail.com
    tel: 05553870008
    onur özgün

May 2009
    Nereden Nereden
    İstanbul
    Yaş Yaş
    23
    kaç aydır yazıyosunuz bi bluşamadınız bende pazarbaşında oturuyorum cumartesi günü falan bi buluşma olursa gelebilirim. ama toplanalım artık
    Konu özgürm tarafından (28-05-2010 Saat 20:39 ) değiştirilmiştir.
    -GS RACING XUT PRO RTR TRUGGY
    -HPI e10 GT Drift

-I LOVE THIS HOBBY-

Bende Cengelkoydeyim camlica uskudar banada uyar eger toplanirsaniz katilabilirim...

May 2009
    Nereden Nereden
    İstanbul
    Yaş Yaş
    23
    hadi bi buluşma düzenleyelim... ben yarın (21 mart 2010) bostancı paten pistinde olucam gelecek arkadaşların dikkatine
    numaram 0506 451 79 39 numaram turkcell avea falan diil ben akşama kadar orda olucam 2-3- gibi orda olurum en geç. telefondan veya ö.m. ile ulaşabilirsiniz. ama ö.m. lerde bazen pronlem oluyo msaj veya arama ile ulaşabilirsiniz... bu arada aracım gs xut pro rtr truggy.
    beklerim...
    -HPI e10 GT Drift

-I LOVE THIS HOBBY-

Evet buluşma olursa bende gelmek isterim..Acıbadem de oturuyorum..Validebağ da ki açık büyük toprak araziyide biliyorum...

May 2009
    Nereden Nereden
    İstanbul
    Yaş Yaş
    23
    ben kesin olarak gidiyorum bostancıya paten pistine. gelenleri beklerim. kendi aramızta tanışırız hiç yoktan. yoksa burdakilerin buluşçaa falan yok 2 senedir
    -HPI e10 GT Drift

-I LOVE THIS HOBBY-

evet arkadasım bende her pazar aysekadın sahılinde dedigin gibi paten pisti var oradayım.balık tutmaya gidiyordum ama artık simdilik bıraktım ve sınırsız pazar gunleri sahılde gazlıyorum traxxas nitro4 tec var bende.belkide karsılasmıs olabiliriz bilemiyorum.gorusmek uzere,allaha emanet olun

May 2009
    Nereden Nereden
    İstanbul
    Yaş Yaş
    23
    ben bostancı paten pistinde gazlıyorum karşılaşmış olamayız. =) üsküdarı tam bilmiyorum ama hafta önümüzdeki sonu gazlıycaksanız bende gelmek isterim yeri tam tarif ederseniz. ben motor iskelelerini falan biliyorum. benge gs xut truggy var ama hızlı azcık onroadları aratmıyo=) ata sizinki gibi 120 de yapmıyo 81+km
    -HPI e10 GT Drift

-I LOVE THIS HOBBY-

beyler haftasonu için şu ataşehirdeki off-road luk alanda bir buluşma ayarlasak gelebilcek olan varmı pazar günü

Bizim ekip pazar gelebiliriz. Şuradan takip edin: http://www.hobbyrc.com/forum/threads...a-yeri/page211
    Xray T3 2012
    Tamiya TA-05
    Serpent Cobra Be

yarın batı ataşehirdeki alanda olucam gelebilcek olan varsa bana ulaşabilir 0537 878 14 14 muhtemelen en geç 1 gibi orada olurum..

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)