Kağıthane Rc Team

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 1538
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 1538 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    BİZ KİMİZ NELER YAPARIZ ?

Merhaba arkadaşlar,
    01/01/2014 tarihinden beri HobbyRC Forumlarında bulunuyoruz. İlk olarak Tutku arkadaşım ile bu hobiye başladık. Azimle uğraştık ve şu an 40 nadir kişiden oluşan KRC team olarak yolumuza devam ediyoruz. Bu zamana kadar neler yaptığımızı aşağıdaki resimler ile anlatmaya çalıştık. Umarım beğenirsiniz.

İlk olarak bu hobiye Tutku arkadaşım başladı ve beni de musallat etti kendisi buggy bende slash 2wd aldım. Tabi o zamanlar bu kadar bilgi birikim yok. Bizim yaptığımız gibi doğru düzgün kimsede yardımcı olmuyor. Öyle yada böyle daldık bu işe 24/05/2013

Sonra baktık araçlar bize yetmiyor işi biraz büyütmeye karar verdik önce ben bir summit buldum onu aldım. Peşine tutkuya verdim gazı verdim gazı zar zorda olsa bi e maxx aldırdım. Tabi biz hasbahçede buluşuyoruz forumdan ve facebookta ki malum sitelerden yazıyoruz gelin tanışalım konuşalım muhabbet edelim ama tık yok 15/12/2013

Yılmak yok insanlar ne kadar bizi sallamasada biz aralıksız iki arkadaş her hafta sonu hasbahçede buluşmaya devam ediyoruz. Nasıl olduysa o ara bi arkadaş ben gelicem dedi ve geldi. O kişi bizim Mustafa abimiz İlk 2 kişi den fazla buluşmamızı yaptık toplamda 3 kişi olduk  bizde büyük bir sevinç. Grupta %50 bir artış oldu bir anda  insan sevinmez mi  01/01/2014

Bu buluşmadan sonra kendimize bir güven geldi. Biz bu işi yapabiliriz güzel bir grup kurabiliriz dedik ve hiç aralıksız olarak yaptığımız buluşmanın resimleri paylaştık ardından bir hafta sonra yine hasbahçede olacağımızı HobbyRC Sitesinden duyurduk. Bu kez bizde geliyoruz diyenler çoğaldı ve aşağıda resmi olan ilk kalabalık buluşmamızı yaptık  05/01/2014

Son yaptığımız buluşma bizim dönüm noktamız oldu ve KRC team kuruldu. Şükrü abinin desteği ile yeni bir konu ve sabit başlığımız oluşturuldu. Buradan kendisine teşekkür ederim. Artık grubumuz var. Buluşmaya gelmek için can atan bir sürü arkadaş. Bizde tabi heyecan dorukta. Bakalım bu buluşmada kaç kişi olacağız. Yine biz buluşacağımız yeri saati ve tarihi paylaştık ve o gün geldi çattı. 10 kişiden fazla rc sever arkadaş ile birlikteyiz  12/01/2014

Bir kez aldık gazı durur muyuz?  Haftalık olarak buluşuyoruz. Malum kışın yengeler problem çıkarmıyor rahatız  Hasbahçe artık bizim mabedimiz gibi oldu. Yeni yeni gelen arkadaşlar değişik araçlar ve bunları bir araya toplamaya çalışan biz  İnsanoğlu isteyince başaramayacağı şey yok. Bu buluşmamızda mangal olayına girdik ve olayı biraz daha renkli hale getirdik mangal resimlerini paylaşmıyorum  19/01/2014

Havalar artık çok soğuk ve ayaz ama Kağıthane Rc Team durur mu boşluk vermeden buluşmalara devam katılım sayımız az olsa da sıcak bir ortamdı  26/01/2014

Artık biraz yavaşlama zamanı  Üst üste buluşmalar yengelerin dikkatini çekti ve işgillenmeye başladılar  bir hafta boşluktan sonra yine süper bir buluşma  Mangal işi zor olduğu için ekmek arası sandviç yapmaya karar verdik tabi çay olmadan olmaz. Sorduk kimde semaver var kuru kuru gitmez bu  Metin kardeşimiz bende var dedi o gün bugündür hiç erinmeden her buluşmada bize o güzel çayını içirir  Allah razı olsun  09/02/2014

Bir ayda artık tanınan bir grup olduk ve insanların yavaş yavaş ilgisini çekmeyi başardık. Yeni yeni arkadaşlar geliyor eskiler gidiyor sürekli bir sirkülasyon oluyor ama bizde yılmak yok. Trc grubu başkanı Hakan abi geldi o gün buluşmamıza ortak bir buluşma yapalım dedi ilerleyen zamanda. Bizde olur dedik niye olmasın. Buluşmalar kesiksiz devam ediyor.  16/02/2014

Artık havalar yavaş yavaş ısınmaya başladı ve hasbahçe çok kalabalık. Ne yapalım? mekan değişelim niye uğraşıyoruz ki  Hadin gidiyoruz Florya Atatürk Ormanına  23/02/2014

Trc Hakan abiye verdiğimiz sözü tutma vakti geldi. Çavuşbaşında ortak bir buluşma yapalım dedik. Klavuzu karga olanın burnu bo.. çıkmazmış misalı uyduk bir vatandaşa gidiyoruz ama yol bitmiyor  normalde köprüden sonra 15dk sürecek yolu yaklaşık 2 saatte geçtik. Fazladan 70km yol yaptık  Hava yağmur mu desem böyle kar mı desem bilemedim sağlam yağıyor ve soğuk  ama yılmak yok söz verdik bir kere  09/03/2014

Havalar yine soğuk. Millet sıcacık evinde oturur biz kafayı mı yedik bilmiyorum ki  Hadi yeni mekan belgrad ormanı  Yakıtlı araçlar çalışınca güvenlik geldi odun kesiyoruz sandı sanırım  summitlerin çamur ile imtahanı vardı bu buluşmada  16/03/2014

Son üç buluşmayı farklı yerlerde yaptık ve mabedimiz olan hasbahçeyi özledik. Orayı ihmal etmek olmaz. 23/03/2014

Haftalık buluşmalarda gaz kesmek yok belgrad yine keyifli sessiz ve sakin  30/03/2014

Bu belgrad bizi iyice sardı nedendir bilmiyorum ama havasından mıdır yoksa suyundan mıdır bilemedim (15 20 bidon su doldurup geri geliyoruz her seferinde)  13/04/2014

İstanbul gibi büyük bir şehirde bu işi yapıyorsanız mesafeler bazen problem yaratabiliyor. Sürekli uzak yerlere gelen arkadaşlar için onlara daha yakın olan Florya Atatürk Ormanındayız  20/04/2014

Artık havalar ısındı hanımlarda çıkıp gezmek istiyor. Bizde buluşmalarımızı iki haftada bir yapmaya karar verdik. Bir hafta hanımlara bir hafta bize  Mekan yine belgrad kayıntı sağlam  04/05/2014

Artık buluşmalar rc işinden çıkıp tamamen muhabbet piknik işine döndü  herkes birbirini tanıyor herkes birbirine yardım ediyor. Ben yanımda 3 takım pil götürüyorum 1 takım bitiyor. 2 takım pil yarıda 3. Takım dolu eve dönüyorum  muhabbetten rc işine sıra gelmez oldu artık  18/05/2014

Trc başkanı hakan abi maltepede pist açıldı gelin ortak bir buluşma yapalım dedi. Ayıpsın başkan seni kırar mıyız KRC olarak oradayız 01/06/2014

Değişik yer arayışlarına girdik. İsmail arkadaşımız Rumeli feneri güzel oluyor dedi. Araştırmadan açtık buluşmayı. Mekan fena ama güneşten korunacak biryer bulmak zor  ramazandan önceki son buluşmamız  15/06/2014

Eee artık ramazan ayı içindeyiz. Bir iftar sofrası kurmak gerek  Organizasyonu yapan tutku kardeşime teşekkür ederim.  26/07/2014

Ee artık ramazan geçti bayram geçti rc işine tekrar kaldığımız yerden devam etmek gerek  Trc ve Ümraniye rc den davet geldi tabi ki geri çevirmedik dostlarımızı. Gayet güzel ve kalabalık bir buluşmaya imza attık  Şükrü abiyi de davet ettik ama İstanbul dışında olduğu için bize katılamadı 

Tarih 07/09/2014 ü gösterdiğinde böyle bir kalabalık beklemiyordum açıkçası  50 tane sandviç ekmeği aldım ama yinede yetmedi yolda gelen arkadaşlardan takviye almalarını istedik  son buluşmamız belgrad  07/09/2014

21.09.2014
    Yaz ayının son demlerinde herkesin zevk aldığı müthiç bir buluşmaydı,
    İlk önce Savage ve Summit çekişmesi yaptıktan sonra Savagenin debriyaj gidince Summit & Summit çekişme yaptık, Sonuç tabi ki değişmedi Summitler berabere 
    Ufak tur sonlarına doğru Sami (Özgür abinin bebe)’ nin Revo nun lastiği çıktıktan sonra lastiği alıp ortadan kaybolması da şahaneydi
    [IMG][/IMG]

12.10.2014
    Kış geldi montlar çekildi ama soğuk bizi durduramaz,
    Mustafa abi revo yu verip almış bir buggy, daha en başından söyledik bu araç sana gelmezzzz
    [IMG][/IMG]

16.11.2014
    Havaların soğuması ile Belgrad ormanının tadı dahada fazla çıkmaya başladı,
    Gazlayacak alanların artması, bizi engelleyecek kimsenin kalmaması ile keyfin doruklarında bir gün geçirdik,
    Günün en akılda kalan olayları;
    i30 lu bi vatandaşın bizim çocuklardan birinin üzerine araç sürmesi ve hatasını anlatılması oldu Ömer arkadaşımızın Ken block ile enfes drifleri ve grubun drift’ e olan merakının artması Ünlü bir edebiyatçının fazla atar dote batar sözü olmuştur
    [IMG][/IMG]

30.11.2014
    Belgrad buluşmasında Drift ci arkadaşların ısrarları üzerine Hasbahçede bir araya geldik,
    Üstü kapalı olmasına rağmen beton alanın ıslak olması ile mekan gene waterproff of-road araçlara kaldı 
    Kapalı alanların kenarları açık olduğu için tabiri caiz ise dotumuz dondu

Bugünün olayı ise Özgür abinin nefis Sac kavurması ve tatlılar oldu
    Ayrıca bizi yanlız bırakmayan Ercanın Babası Engin abiyede ayrıca teşekkür ederiz
    [IMG][/IMG]

Güncel videoları aşağıdaki adresten takip edebilrisiniz,
    https://www.youtube.com/channel/UCt3...BrFuwheD-NnbFA

Güncel 11/12/2014
    Konu ggenc tarafından (11-12-2014 Saat 14:01 ) değiştirilmiştir.
    İst@nbuL KRC Te@m

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)